Іграшки Bosch Mini

Ящик з електроінструментами Bosch Work Box 8573

Ігровий набір електроінструментів Бош Work Box в міцному ящику зі зручною ручкою для перенесення - точна копія оригінальних інструментів Bosch. Підходить для всіх систем завинчування Bosch і Technico. У комплекті: пила, викрутка, напилок, рівень, плоскогу..


Ящик з інструментами Bosch 8609

Набір інструментів Бош - міні копія оригінальних інструментів Bosch, зроблена спеціально для дітей, абсолютно безпечний і відносяться до серії Bosch mini. Такий набір буде не тільки цікавою розвагою для малюка, але ще і допоможе з користю провести час за ..


Ящик з інструментами Bosch 8520

Ящик з інструментами Бош - точна копія оригінальних інструментів Bosch. Комплект міні інструментів в міцному ящику зі зручною ручкою для перенесення. У комплекті: акумуляторна дрель-шуруповерт Bosch II з живленням від акумулятора, правосторонній / ліво..


Рюкзак з ручними інструментами Bosch 8326

Рюкзак з ручними інструментами Бош допоможе дитині відчути себе просто незамінним помічником для батьків у домашніх турботах. Ігровий набір Bosch складається з рюкзака з додатковими кишенями з боків і чотирма маленькими кишенями спереду і ручних інструмен..


Робочий стіл № 1Bosch 8485

Ігровий набір - майстерня Бош на 150 предметів: з набором інструментів та аксесуарів, конструктором на 11 моделей в оригінальному дизайні Bosch + робоча поверхня з функцією навчання. Верстати, інструменти та аксесуари абсолютно безпечні для дітей, так як ..


Робочий стіл Bosch 8574

Робочий ігровий стіл-майстерня Бош (77 предметів), висотою 86 см. Дитячий верстак з широким асортиментом інструментів: викрутка, гайковий ключ, плоскогубці, напилок, молоток, пила, рівень, кутник і гвинтовий затиск, лещата, 3 ящики для зберігання інструме..


Робое місце Bosch 8580

Ігровий набір Бош (44 предмета) пропонує безліч інструментів для ігор, не одна дитина не залишиться байдужою до такого цікавого подарунку. Робоча поверхня з функцією навчання - можна випробувати стільки міні інструментів в абсолютно безпечних умовах. Цей ..


Налобний ліхтар Bosch 8458

Налобний ліхтар Бош - точна копія оригінального налобного ліхтаря Bosch: юний дослідник буде в захваті від такої іграшки! Ліхтарик Klein Bosch кріпиться на лоб за допомогою гумової стрічки і регулюється по довжині. Працює від батарейки АА 2 шт (в ко..


Бокс Bosch Grand Prix 8395

Ігровий набір робочого Бош стане відмінним доповненням до будь-якій майстерні серії Bosch mini. Комплект інструментів точно копіюють дизайн інструментів Bosch реалістичними звуками, світловими ефектами. Набір складається з: - Бензопила Bosch з реалі..


Набір для тюнінга автомобілів Bosch 8630

Ігровий набір "Тюнінг-ательє" від Бош: з таким оригінальним комплектом дитина зможе самостійно переробити звичайну машину в гоночний автомобіль. Набір іграшок з допустимими для використання дітьми функціями. В комплекті: - Акумуляторна викрутка Bosc..


Набір будівельника Multi-Tech Bosch 8497

Ігровий набір - Мульти-конструктор Бош на 110 предметів: ідеально підходить для дітей, які люблять будувати і винаходити нові речі. Набір містить 107 елементи конструктора по збірці моделей - від трактора до літака + викрутка, гайковий ключ і акумуляторна..


Набір інструментів Bosch в кейсі 8465

Ігровий набір інструментів для майстра Bosch в кейсі - незамінний комплект Бош для вашої дитини, з яким йому буде цікаво ремонтувати свої іграшки і весело проводити час. Інструменти в комплекті - копія оригінальних інструментів Bosch, а зручний і практичн..


Бокс Bosch Grand Prix 8395

Кейс з інструментами Бош точно копіюють дизайн інструментів Bosch. У набір входять 36 деталей і міцний прозорий кейс. Дрель Bosch II з функцією правостороннього і лівостороннього обертання, реалістичним звуком і світлом, є змінні біти. У кейсі: - шо..


Майстерня з Ixolino II Bosch 8461

Майстерня з Ixolino II Бош (82 деталі): обладнана і поставляється з багатьма аксесуарами, включаючи красиві і надійні інструменти Profiline. Точна копія оригінальних інструментів Bosch. З такою майстернею кожен хлопчик відчує себе справжнім майстром, адже..


Магазин інструментів Bosch 8676

Зменшена копія переносного магазину інструментів Bosch, який легко складається і транспортується в спеціальному чемоданчику. Даний набір сприяє розвитку у дітей логічного мислення, уяви, уваги і спостережливості, дитина втілить різні ігрові сюжети. В к..


Бензопила Bosch II з аксесуарами 8532

Ігровий набір домашнього майстра Бош: все необхідне для маленьких майстрів в кейсі. Міцний кейс із зручною ручкою для перенесення, реалістичний міні інструмент: молоток, викрутка, напилок, пила, гайковий ключ і рівень. З таким кейсом кожен хлопчик відчує ..


Бокс Bosch Grand Prix 8395

Кейс з інструментами Бош точно копіюють дизайн інструментів Bosch. У набір входять 16 деталей і міцний прозорий кейс із зручною ручкою для перенесення. Дрель Bosch з живленням від акумулятора, з реалістичним звуком сверління і безпечним іскровим розрядом:..


Кейс «зроби сам» Bosch 8584

Ігровий набір інструментів «Зроби сам» для майстра Бош в кейсі - незвичайний і цікавий подарунок для вашої дитини, з яким вона буде із задоволенням лагодити свої іграшки і весело проводити час, розвивати фантазію і дрібну моторику. Міні інструменти - точн..


Дитячий Робочий стіл Bosch Tool-Shop в кейсі 8681

Дитячий робочий стіл Бош Tool-Shop, який легко складається і транспортується в спеціальному кейсі. Складаний верстак виготовлений за ліцензією Bosch, сприяє розвитку у дітей логічного мислення, уяви, уваги і спостережливості, дитина втілить різні ігрові с..


Дитяча іграшкова кухня Bosch “PURE” 7156

Дитяча ігрова кухня Бош "JUMBO" - кухонний центр, копія фірмової вбудовуваної кухні BOSCH з електронним звуком «приготування їжі» і вбудованим світловим модулем, висотою 95 см. З можливістю грати з двох сторін і з великою кількістю аксесуарів: - Кавов..


Бокс Bosch Grand Prix 8395

Ігровий набір Бокс Bosch Grand Prix - незвичайна і оригінальна іграшка, яка не тільки розвиває фантазію і дрібну моторику, але з її допомогою юний помічник може відпрацьовувати свої навички. Набір складається з: - Пластикова викрутка і гоночний авто..


Бензопила Bosch II з аксесуарами 8532

Акумуляторна пила Бош II з аксесуарами: точна копія справжніх інструментів Bosch, виконана з високоякісних матеріалів і повністю безпечна для дітей, не залишить байдужим жодного хлопчика! При вмиканні видає характерний звук роботи бензопили, блимає чер..


Акумуляторна викрутка Bosch 8567

Акумуляторна викруткат Бош крутиться,зі змінними бітами (правостороннє / лівостороннє обертання), реалістичними звуками і світлом. Реалістичний, деталізований і функціональний акумуляторний міні інструмент Bosch в руках маленького майстра перетвориться в ..


Іграшковий чайник Bosch 9548

Міні електрочайник Бош - незамінна річ на кухні у маленької господині. Точна копія чайника Bosch з функціями, адаптованими до дитячої гри. Без нагрівання. Як у справжнього чайника, кришка відкривається натисканням на кнопку, можна наливати воду, і конт..


Іграшковий тостер Bosch 9578

Іграшковий яскравий тостер Бош - точна копія тостера Bosch: дозволить дитині готувати смачні, хрусткі і ароматні тости для своїх ляльок і друзів. З механічною функцією, фальш-перемикачем і двома шматочками хліба з пластика. Без нагрівання. Іграшка з фу..
Набір іграшок Bosch Mini створений німецькою компанією Klein, подобається дітям та цінується батьками.
Ці іграшки були створені за ліцензією Bosch mini, тому є точною копією побутової техніки, виробленої цією компанією.
Іграшки Klein дозволяють дітям брати участь в іграх і наслідувати своїх батьків.