Велика побутова техніка

Витяжка Bosch DWF97MP70

Настінна витяжка Бош Serie 8 з вертикальним дизайном для монтажу над варильною поверхнею. 3 звичайні рівні потужності та 2 інтенсивні, Сенсорне управління TouchControl. Високоефективний безщітковий двигун EcoSilence Drive. Надзвичайно тихо: ідеальн..


Витяжка Bosch DWB96DM50

Настінна витяжка Бош Serie 4 Дизайн Box-Design на 90 сантиметрів. Режим відведення та рециркуляції повітря. 3 звичайні рівні потужності та 1 інтенсивный. Електронне управління за допомогою Тouch control. ..


Витяжка Bosch DWB66DM50

Настінна витяжка Бош Serie 4 Дизайн Box-Design на 60 сантиметрів. Режим відведення та рециркуляції повітря. 3 звичайні рівні потужності та 1 інтенсивный. Електронне управління за допомогою Тouch control. ..


Витяжка Bosch DIB97IM50

Витяжка Бош для монтажу на стелю 90 см: максимальна свобода в дизайні простору кухні. Швидке очищення повітря на кухні завдяки високій продуктивності: до 720 м3 / год. Управління TouchSelect: швидке сенсорне управління усіма бажаними налаштунками і..


Витяжка Bosch DHL555BL

Вбудовуваний витяжний блок Бош Serie 4 з можливістю монтажу на стіні, чи над острівним кухонним модулем. Режим відведення та рециркуляції повітря. 3 звичайні рівні потужності та 1 інтенсивний. Макс. потужність відведення повітря: 590 м3/г. ..


Витяжка Bosch DFM064W50

Витяжка Бош Serie 2 на 60 сантиметрів з телескопічним висувним екраном. Режим відведення та рециркуляції повітря. Потужність відведення повітря: завдяки швидкості до 400 м³/год. Галогенове освітлення. ..


Вбудовуваний холодильник Bosch KIV38X20

Вбудовуваний холодильник Бош Serie 2 з нижньою морозильною камерою. Автоматичне розморожування у холодильній камері. Механічне регулювання температури. Тип кріплення дверцят до меблевого фронту - ковзаючий. ..


Вбудовувана морозильна камера Bosch GUD15ADF0

Інтегрований морозильник Serie | 6. 1 компресор. Календар заморожування. Механічне регулювання температури. Розміри 82x60 СМ..


Вбудовувана морозильна камера Bosch GUD15A55 (Уцінка)

Розпродаж виставкових зразків Морозильна шафа Бош Serie 6 для вбудовування під стільницю. 3 прозорих висувних бокси для заморожування. Механічне регулювання температури. Функція швидкого заморожування Super Freezing з автоматичним вимкненням. ..


Вбудовувана морозильна камера Bosch GUD15A55

Морозильна шафа Бош Serie 6 для вбудовування під стільницю. 3 прозорих висувних бокси для заморожування. Механічне регулювання температури. Функція швидкого заморожування Super Freezing з автоматичним вимкненням. ..


Вбудований холодильник Bosch KIS86AF30

Вбудовуваний холодильник Бош Serie 6 з нижньою морозильною камерою. Tехнологія Low Frost: менше льоду - більше свіжості! Технологія FreshSense - утримування сталої температури завдяки розумним сенсорам. Функція швидкого заморожування Super Freezing ..


Вбудований холодильник Bosch KIN86AF30

Вбудований двокамерний холодильник Бош з нижньою морозильною камерою. HydroFresh Box з регулюванням рівня вологості - овочі та фрукти залишаються свіжими вдвічі довше! Технологія NoFrost. Клас ефективності енергоспоживання A ++ ..


Вбудована пральна машина Bosch WIW28540EU

Автоматична пральна машина Бош Serie 8 на 9 кг для вбудування під стільницю. Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Функція дозавантаження білизни: можливіть дозавантажити білизну навіть після запуску програми. Система з..


Аксесуар для сушильних машин Bosch WTZ27410

З'єднувальна планка без висувної полички для пральних та сушильних машин Bosch . Аксесуар до моделей сушильних машин WTR ..


Аксесуар для сушильних машин Bosch WTZ27400

З'єднувальна планка для пральних та сушильних машин Bosch. Аксесуар до моделей сушильних машин WTR Вага нетто (кг): 5,05 Загальна вага (кг): 5,8 Розмір в упаковці (мм): 60 x 690 x 668 Розміри палети (мм): 100 x 80 x 120 ..


Аксесуар для сушильних машин Bosch WTZ20410

З'єднувальна планка для пральних та сушильних машин Bosch. Підходить для WTY... , WTW..., WTG..., WTM... Аксесуар до моделей сушильних машин: WTG86400OE WTH83000ME WTW85461BY WTW85540EU WTY87781OE WTM83260OE ..


Аксесуар для сушильних машин Bosch WTZ11400

З'єднувальна планка для пральних та сушильних машин Bosch. Підходить для WTY... , WTW..., WTG..., WTM... Аксесуар до моделей сушильних машин: WTG86400OE WTH83000ME WTW85461BY WTW85540EU WTY87781OE WTM83260OE ..


Автоматическая кофе-машина Bosch CTL636ES1

Сборка Словения! Кофеварка Бош встроенная нержавеющая сталь. Инновационное управление! Функция "Мой кофе": возможность сохранения названий 8 любимых кофейных напитков. Система OneTouch DoubleCup: любимые кофейные напитки с помощью одного прикосновения - и..


Індукційна електрична поверхня Bosch PXX975KW1E

Індукційна варильна поверхня Бош Serie | 8 чорного кольору на 90 см з функцією PerfectFry: досягнення чудових результатів прожарювання завдяки автоматичному контролю температури. Зона FlexInduction здатна об'єднувати кілька зон нагрівання в одну для бі..


Індукційна електрична поверхня Bosch PXX675DV1E

Індукційна варильна поверхня Бош Serie | 8 на 60 см чорного кольору з функцією PerfectFry: досягнення чудових результатів прожарювання завдяки автоматичному контролю температури. Інформаційний дисплей: показує витрати енергії за останній процес приготу..


Індукційна електрична поверхня Bosch PUF612FC5E

-10%

Економія 1760 грн.

Індукційна варильна поверхня Бош Serie | 6 білого кольору на 60 см. Сенсор PerfectFry: для ідеального підсмажування страв завдяки сенсорному контролю з 4 рівнями потужності. Функція PowerBoost: до 50% більше потужності для швидкого закипання. Direc..


Індукційна електрична поверхня Bosch PIF672FB1E

Індукційна варильна поверхняна на 60 см. Дизайн зі скошеним фронтальним краєм та металевими боковими профілями. 1 конфорка з овальною зоною розширення. Комбінується з іншими повнорозмірними варильними поверхнями та варильними поверхнями Domino, вико..


Індукційна електрична поверхня Bosch PIF651FC1E

Індукційна варильна поверхняна 60 см без рамки. 4 індукційні конфорки з функцією розпізнавання наявності посуду. 1 конфорка з овальною зоною розширення. Сенсор смаження PerfectFry з 4 рівнями температури. Функція збільшення потужності PowerBoost д..


Індукційна електрична поверхня Bosch PIE651FC1E

Індукційна варильна поверхняна 60 см без рамки. 4 індукційні конфорки з функцією розпізнавання наявності посуду. Цифровий функціональний дисплей. Головний вимикач. Сенсор смаження PerfectFry з 4 рівнями температури. ..


Індукційна електрична поверхня Bosch PIB375FB1E

Індукційна варильна панель Бош Domino на 30 см: дуже швидко нагріває і до неї ніщо не пригорає. Рамка Comfort: скошений фронт і металева рамка з боків. Функція PowerBoost: до 50% більше потужності для більш швидкого нагріву. Управління Direc..