Велика побутова техніка

Індукційна електрична поверхня Bosch PIB375FB1E

Індукційна варильна панель Бош Domino на 30 см: дуже швидко нагріває і до неї ніщо не пригорає. Рамка Comfort: скошений фронт і металева рамка з боків. Функція PowerBoost: до 50% більше потужності для більш швидкого нагріву. Управління Direc..


Электрическая плита Bosch HKQ38A120Q

Шафа для підігріву посуду Bosch BIC630NS1

Шафа для підігріву посуду Бош Serie | 8 Нержавіюча сталь з нішею заввишки в 14 см служить для розігріву тарілок, збереження температури приготованих страв і готування при низьких температурах. Механізм "Push-pull" (без ручки): легке відкриття і закрит..


Шафа для підігріву посуду Bosch BIC630NB1

Шафа для підігріву посуду Бош Serie | 8 14 см з повністю скляною фронтальною частиною чорного кольору, як альтернатива нержавіючої сталі ColorGlass. 4 рівня температури в діапазоні: 40 C ° - 80 C ° (температура скляної поверхні днища). Легкий д..


Холодильник с нижней морозильной камерой Bosch KGN36NL306

Холодильник Бош Serie 2 з нижньою морозильною камерою. Імітація нержавіючої сталі Inox Look. Технологія розморожування NoFrost. Електронне регулювання температури зі світлодіодною індикацією. MultiBox: прозорий ящик з хвилястим дном для ідеальних ..


Холодильна шафа Siemens KG56NHIF0N

Окремовстановлюваний холодильник Сіменс iQ500 з нижньою морозильною камерою на 559 л нержавіюча сталь. Універсальна система повітряного потоку multiAirflow забезпечує плавні і стабільні потоки холодного повітря на всіх рівнях зони охолодження і заморо..


Холодильник с нижней морозильной камерой Bosch KGN39XL316

Холодильник Бош з нижньою морозильною камерою на 366 л. Колір дверцят: імітація нержавіючої сталі Inox Look. Система рівномірного багатопотокового охолодження MultiAirflow. Технологія NoFrost. Функція швидкого охолодження Super Сooling і швидк..


Холодильник с нижней морозильной камерой Bosch KGN39VW316

Холодильник Бош з нижньою морозильною камерою  білого кольору на 366 л. Система рівномірного багатопотокового охолодження MultiAirflow. Технологія NoFrost. Функція швидкого охолодження Super Сooling і швидкого заморожування SuperFreezing з ..


Холодильник с нижней морозильной камерой Bosch KGN39VL316

Холодильник Бош з нижньою морозильною камерою на 366 л. Система рівномірного багатопотокового охолодження MultiAirflow. Технологія NoFrost. Функція швидкого охолодження Super Сooling і швидкого заморожування SuperFreezing з автоматичним відключе..


Холодильник с нижней морозильной камерой Bosch KGN39VI306

Холодильник Бош з нижньою морозильною камерою на 366 л. Фільтр очищення повітря AirFreshFilter з системою захисту від утворення бактерій AntiBacteria. Технологія NoFrost. Система MultiAirflow. Crisper Box. Функція швидкого охолодження Super Сool..


Холодильник с нижней морозильной камерой Bosch KGN39UW316

Холодильник Бош з нижньою морозильною камерою на 366 л. Технологія NoFrost. Система рівномірного багатопотокового охолодження MultiAirflow. Функція швидкого охолодження Super Сooling та швидкого заморожування SuperFreezing з автоматичним відключенням...


Холодильник с нижней морозильной камерой Bosch KGN39UL316

Холодильник Бош з нижньою морозильною камерою на 324 л. Колір дверцят: імітація нержавіючої сталі Inox Look. Технологія NoFrost. Система MultiAirflow. Функції Super Сooling та SuperFreezing. Роздільне електронне регулювання температури у холодильні..


Холодильник с нижней морозильной камерой Bosch KGN36XI35

Холодильник Бош з нижньою морозильною камерою на 324 л. Система рівномірного багатопотокового охолодження MultiAirflow. Технологія NoFrost. Полиці EasyAccess: висуваються скляні полки для зручного завантаження і розвантаження продуктів. Функція..


Холодильник Side-by-Side Bosch KAI90VI20

Холодильник Бош Serie 6 сучасного дизайну Side-by-Side, ширина 91 сантиметр. Hержавіюча сталь легкого очищення з покриттям Antifingerprint. Технологія розморожування NoFrost. Диспенсер з підсвічуванням для приготування кубиків льоду, подрібненого льо..


Холодильник Bosch KGV39VW396

Холодильник Бош Serie 4 з нижньою морозильною камерою у білому кольорі. Електронне регулювання температури зі світлодіодною індикацією. Автоматичне розморожування у холодильній камері. Tехнологія Low Frost дозволяє уникнути намерзань льоду та значно..


Холодильник Bosch KGV39VW316

Холодильник Бош Serie 4 з нижньою морозильною камерою у білому кольорі. Електронне регулювання температури зі світлодіодною індикацією. Автоматичне розморожування у холодильній камері. Зона свіжості VitaFresh Box. ..


Холодильник Bosch KGV39VI316

Холодильник Бош Serie 4 з нижньою морозильною камерою. Колір дверцят: Hержавіюча сталь легкого очищення з покриттям Antifingerprin. Електронне регулювання температури зі світлодіодною індикацією. Автоматичне розморожування у холодильній камері. Зо..


Холодильник Bosch KGV36VD32S

Холодильник Бош Serie 4 з нижньою морозильною камерою. Колір дверцят: espresso brown, Колір корпусу: темно-сірий Metallic Сhrome. Електронне регулювання температури зі світлодіодною індикацією. Tехнологія Low Frost дозволяє уникнути намерзань льоду..


Холодильник Bosch KGV33UW206

Холодильник Бош Serie 4 з нижньою морозильною камерою у білому кольорі. Зона свіжості VitaFresh Box і технологією LowFrost. Контейнер BigBox для продуктів великого розміру. Електронне регулювання температури зі світлодіодною індикацією. Автоматичне..


Холодильник Bosch KGN86HIF0N

Холодильник Бош 6 Серії з нижньою морозильною камерою на 682 л. VitaFresh plus: зберігає продукти свіжими в два рази довше завдяки оптимальній вологості для фруктів / овочів і низькій температурі для м'яса / риби. Клас енергоефективності: A ++ С..


Холодильник Bosch KGN86HI30N

Холодильник Бош 6 Серії великого обсягу пропонує набагато більше місця для ваших продуктів. Зручність в управлінні завдяки ЖК-дисплею і електронному регулюванню температури. Нержавіюча сталь легкого очищення. Функція швидкого заморожування SuperFr..


Холодильник Bosch KGN76DI30N

Комбінований холодильник NoFrost XL з внутрішнім об'ємом 578 літрів і системою свіжості VitaFresh plus забезпечує набагато більшу ємність для зберігання ваших продуктів, дозволяючи їм залишатися свіжими до двох разів довше. Оптимально розташоване світлоді..


Холодильник Bosch KGN56LB30N

Холодильник Бош Serie 6 з нижньою морозильною камерою, шириною 70 сантиметрів. Чорний колір дверцят. Корпус темно-сірий Metallic Сhrome. Технологія розморожування NoFrost. Зона свіжості VitaFresh plus: зберігання продуктів до 2-х разів довше Рідкок..


Холодильник Bosch KGN49XW306

Холодильник Бош Serie 4 з нижньою морозильною камерою, шириною 70 сантиметрів у білому кольорі. Технологія розморожування NoFrost. Зона свіжості VitaFresh: продукти залишаються свіжими максимально довго. Роздільне електронне регулювання температури у..


Холодильник Bosch KGN49LB30U

Холодильник Бош Serie 6 з нижньою морозильною камерою, шириною 70 сантиметрів. Черний колір дверцят. Корпус темно-сірий Metallic Сhrome. Технологія розморожування NoFrost. Зона свіжості з температурою близькою до 0° C та загальним об'ємом 25 л. Рі..