Велика побутова техніка

Холодильник Bosch KGN39XW316

Холодильник Бош Serie 4 з нижньою морозильною камерою у білому кольорі. Технологія розморожування NoFrost. Роздільне електронне регулювання температури у холодильній та морозильній. VitaFresh: продукти залишаются свіжими завдяки ідеальним умовам збе..


Холодильник Bosch KGN39XL35

Холодильник Бош Serie 6 з нижньою морозильною камерою. Технологія розморожування NoFrost. Роздільне електронне регулювання температури у холодильній та морозильній камерах. Колір дверцят: імітація нержавіючої сталі Inox Look. ..


Холодильник Bosch KGN39XL306

Холодильник Бош Serie 4 з нижньою морозильною камерою, із зоною свіжості VitaFresh. Колір дверцят: імітація нержавіючої сталі Inox Look. Технологія розморожування NoFrost. Роздільне електронне регулювання температури у холодильній та морозильній кам..


Холодильник Bosch KGN39XI316

Холодильник Бош Serie 4 з нижньою морозильною камерою. Колір дверцят: Hержавіюча сталь легкого очищення з покриттям Antifingerprint. Технологія розморожування NoFrost. Роздільне електронне регулювання температури у холодильній та морозильній. Vita..


Холодильник Bosch KGN39VW306

Холодильник Бош Serie 4 з нижньою морозильною камерою у білому кольорі. Технологія розморожування NoFrost та відділенням ChillerBox. Роздільне електронне регулювання температури у холодильній та морозильній камерах. Функція швидкого охолодження Supe..


Холодильник Bosch KGN39VL306

Холодильник Бош Serie 4 з нижньою морозильною камерою. Колір дверцят: імітація нержавіючої сталі Inox Look. Технологія розморожування NoFrost та відділенням ChillerBox. Роздільне електронне регулювання температури у холодильній та морозильній камера..


Холодильник Bosch KGN39VI35

Холодильник Бош Serie 4 з нижньою морозильною камерою. Колір дверцят: Hержавіюча сталь легкого очищення з покриттям Antifingerprint. Технологія розморожування NoFrost та зона свіжості VitaFresh. Роздільне електронне регулювання температури у холодил..


Холодильник Bosch KGN39UW306

Холодильник Bosch KGN39UW306..


Холодильник Bosch KGN39UL306

Холодильник Bosch KGN39UL306..


Холодильник Bosch KGN39LB306

Холодильник Бош Serie 6 з нижньою морозильною камерою. Чорний колір дверцят. Корпус темно-сірий Metallic Сhrome. Технологія розморожування NoFrost. Рідкокристалічний дисплей на зовнішній стороні дверцят для вибору температури в обох камерах, спеціал..


Холодильник Bosch KGN39AW35

Холодильник Бош Serie 6 з нижньою морозильною камерою білого кольору. Технологія розморожування NoFrost. Рідкокристалічний дисплей на зовнішній стороні дверцят для вибору температури в обох камерах, спеціальних режимів роботи приладу та функцій. Фун..


Холодильник Bosch KGN39AI35

Холодильник Бош Serie 6 з нижньою морозильною камерою. Колір дверцят: Hержавіюча сталь легкого очищення з покриттям Antifingerprint. Корпус темно-сірий Metallic Сhrome. Технологія розморожування NoFrost. Зона свіжості HydroFresh Box. Рідкокристал..


Холодильник Bosch KGN36XL30U

Холодильник Бош Serie 4 з нижньою морозильною камерою. Колір дверцят: імітація нержавіючої сталі Inox Look. Технологія розморожування NoFrost та зона свіжості VitaFresh. Роздільне електронне регулювання температури у холодильній та морозильній камер..


Холодильник Bosch KGN36VL316

Холодильник Бош Serie 4 з нижньою морозильною камерою. Технологія розморожування NoFrost та зону свіжості VitaFresh. Колір дверцят: імітація нержавіючої сталі Inox Look. Роздільне електронне регулювання температури у холодильній та морозильній камер..


Холодильник Bosch KGN33NW206

-10%

Економія 1300 грн.

Холодильник Бош Serie 2 з нижньою морозильною камерою у білому кольорі. Електронне регулювання температури зі світлодіодною індикацією. Технологія розморожування NoFrost. Відділення MultiBox. ..


Холодильник Bosch KGF49PI40

Холодильник Бош VitaFresh Serie 8 з нижньою морозильною камерою, шириною 70 сантиметрів. Колір дверцят: Hержавіюча сталь легкого очищення з покриттям Antifingerprint. Технологія розморожування NoFrost. Зона свіжості з температурою близькою до 0° C. ..


Холодильна шафа для зберігання та охолодження вина Bosch KSW30V81

Шафа для зберігання та охолодження вина Бош Serie 4 у сріблястому кольорі. 7-сегментний світлодіодний дисплей для вибору температури. 9 поличок з деревини дуба, з них 8 - регулюються за висотою. Яскраве освітлення холодильної камери. ..


Холодильна шафа Siemens KS36VBIEP

Холодильник Сименс: сучасний дизайн та енергоефективність. Регулювання температури, додаткові функції, світлодіодне освітлення. ..


Холодильна шафа Bosch KSV36VLEP

Холодильник Бош: сучасний дизайн та енергоефективність. Регулювання температури, додаткові функції, світлодіодне освітлення. Холодильники BOSCH ..


Холодильна шафа Bosch KSV36VL3P

Холодильна шафа Бош Serie 4 в мітації нержавіючої сталі Inox Look. Функція швидкого охолодження Super Сooling автоматичним вимкненням. Система активного охолодження з допомогою інтегрованого вентилятора. Сучасне світлодіодне освітлення. ..


Холодильна шафа Bosch KIS86AFE0

Енергоефективний Холодильник Бош з регулюванням температури, додатковими функціями і світлодіодним освітленням Холодильники BOSCHСветодиодное освещение NoFrost..


Фильтр Bosch DHZ2100

Универсальный жиропоглощающий фильтр. ..


Угольный фильтр Bosch DHZ7305

Угольный фильтр для режима рециркуляции для Вытяжки Bosch DHL545S ..


Трехуровневые телескопические направляющие Bosch HEZ638370

Трехуровневые телескопические направляющие с механизмом полного выдвижения, пригодные для пиролитической очистки. Благодаря трехуровневым телескопическим направляющим можно с удобством выдвигать из духовки противни и решетки сразу на трех уровнях..


Сушильна машина Siemens WT47XKH1OE

Сушильний автомат Сіменс конденсаційного типу з тепловим насосом. Спеціальна корзина для сушки вовни. Автоматичне очищення фільтра intelligentCleaning. Сушка по типу повітряної конденсації. Текстова інформація з відображенням параметрів обраної п..