Мала побутова техніка

Чаша до мультиварки Bosch MAZ8BI

Аксесуар до мультиварок Bosch. Комплектується до усiх MUC8..


Чаша до мультиварки Bosch MAZ4BI

Аксесуар до мультиварок Bosch. Комплектується до MUC48..


Чаша до мультиварки Bosch MAZ2BC

Аксесуар до мультиварок Bosch. Алюміній. Комплектується до MUC48..


Чайник Bosch TWK861P4RU

Компактний чайник з вишуканим дизайном Бош з триступеневою системою захисту. Функція KeepWarm підтримує температуру протягом 30 хв. TemperatureControl має декілька режимів: 70°C, 80°C, 90°C та кипіння. ..


Чайник Bosch TWK8613P

Компактний чайник з вишуканим дизайном Бош на 1,5л. KeepWarm: режим підтримки заданої температури. TemperatureControl: нагрівання води до 70°C, 80°C, 90°C або 100°C. Триступенева система захисту. ..


Чайник Bosch TWK7809 KUPF

Електричний безпровідний чайник БОШ на 1,7 літри і потужністю 2200 Вт. Захист від перегрівання та увімкнення без води. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі. Елегантний і незвичайний колір KUPF..


Чайник Bosch TWK7804 GlR

Електричний чайник Бош на 1,7 л з захистом від перегрівання та увімкнення без води. Вимикач з підсвічуванням. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі..


Чайник Bosch TWK7601

Чайник Бош на 1,7 л. з триступеневою системою захисту. Можливість закип'ятити одну чашку води (300 мл). Захист від перегрівання та увімкнення без води. Прихований нагрівальний елемент ..


Чайник Bosch TWK70B03

Чайник Бош на 1,7 л з термостійкого скла. Триступенева система захисту. Зручність у користуванні завдяки кнопці відчинення кришки..


Чайник Bosch TWK3A011 CompactClass

Вишуканий чайник Бош на 1,7 л. з багатоступеневою системою захисту: автоматичне відключення при закипанні та при знятті з бази, захист від перегрівання та захист від увімкнення без води. Блокування кришки для більшої безпеки. Легко мити завдяки знімні..


Цитрус-прес Bosch MCP3000N

Соковижималка Бош для цитрусових потужністю 25 Вт. Велика знімна ємність для соку об’ємом 0,8 л зі шкалою. Універсальний конус преса, що обертається у різних напрямках, для отримання великої кількості соку з фруктів будь-якого розміру. Автоматичне ..


Фільтр для води BRITA Intenza Siemens TZ70003

Фільтр для води BRITA Intenza забезпечує неперевершений смак кави. Мінімізує запах та смак хлору. Сумісний з усіма Siemens..


Турбо-щітка Turbo Universal BOSCH BBZ102TBB

Рекомендовано для прибирання килимових покриттів. Обертаючі щітки для ефективного чищення від шерсті тварин та волосся. Тільки оригінальні аксесуари гарантують довготривалість приладу. ..


Тостер Bosch TAT8613

Тостер Бош з 9 режимами приготування. Решітка з нержавіючої сталі для підсмажування булочок. Функція High lift для легкого видалення невеликих часточок хліба..


Тостер Bosch TAT8611

Тостер Бош з функцією High lift для легкого видалення невеликих часточок хліба. 9 режимів приготування. Функції розморожування та «хрустка скоринка». Решітка з нержавіючої сталі для підсмажування булочок..


Тостер Bosch TAT7203

Компактний тостер Бош з функцією Safety-off: автоматичне відключення для більшої безпеки. Функція розморожування та налаштування підігріву. Підігрів тостів з автоматичним центруванням тостів. ..


Соковижималка Bosch MESM731M

Шнекова соковижималка Бош VitaExtract з технологією MixControl: регулювання консистенції фрешу та смузі. Потужність: 150 Вт, в комплекті 3 фільтри та книга рецептів. Унікальна технологія повільного витискання (55RPM) зберігає більше корисних речовин..


Пилосос Bosch BZGL2B316

Пилосос з мішком Бош: відмінні результати прибирання та особливо підходить для невеликих домашніх приміщень. Великий об'єм пилозбірника при компактному розмірі, гігієнічний фільтр очищення повітря. Клас ремісії: B. Новий інноваційний двигун HiSprin за..


Пилосос Bosch BZGL2B315

Пилосос з мішком Бош: кращий клас продуктивності очищення підлоги. Гігієнічний фільтр очищення повітря. Клас ремісії: B. Великий об'єм пилозбірника при компактному розмірі ..


Пилосос Bosch BHN1840L

Акумуляторний компактний пилосос Бош з контейнером Серія Move Lithium 18V. Він ідеально підходить для швидкого прибирання у домі та автомобілі. Його ще називають автомобільний портативний пилосос..


Пилосос Bosch BGS2UCHAMP

Пилосос Бош серії Easyy'y: ультралегкість і надзвичайна потужність. Миючий фільтр HEPA забезпечує чисте та свіже повітря, ідеальний для алергіків. Технологія SensorControl з LED індикатором, зручний набір аксесуарів: щілинна насадка, насадка для оббив..


Пилосос Bosch BGS05A225

Пилосос з контейнером Бош не потребує заміни пилозбірників, має легку вагу 4.4 кг та компактний дизайн, що забезпечує легке та комфортне прибирання. Компактний пилосос не займає багато місця, можливість закріплення шлангу навколо пилососу значно економи..


Пилосос Bosch BGS05A220

Пилосос з контейнером Бош: потужний, компактний і простий у використанні. EasyClean - легка чистка фільтрів: контейнер легко виймати натисканням однієї кнопки і також легко чистити. Кращий клас продуктивності очищення дерев'яної підлоги - клас А. Обсяг ко..


Пилосос Bosch BGN22200

Пилосос з мішком Бош: великий об'єм пилозбірника при компактниому розмірі. Потужність: 2000 Вт, вражаюча легкість, усього 3 кг. Мотор HiSpin з аеродинамічними лопаттями для більшого повітряного потоку ..


Пилосос Bosch BGLS4FAM

Пилосос Бош серії Cosyy'y ProFamily: найкраща технологія фільтра від Bosch. Особливо рекомендується для алергіків. Очищення повітря від пилу досягає класу А. ToyGuard: проти засмоктування пилососом іграшок та дрібних деталей. упер-низький рівень шуму ..