Мала побутова техніка

Чайник Bosch TWK7601

Чайник Бош на 1,7 л. з триступеневою системою захисту. Можливість закип'ятити одну чашку води (300 мл). Захист від перегрівання та увімкнення без води. Прихований нагрівальний елемент ..


Фільтр для води BRITA Intenza Siemens TZ70003

Фільтр для води BRITA Intenza забезпечує неперевершений смак кави. Мінімізує запах та смак хлору. Сумісний з усіма Siemens..


Пилосос Bosch BGB2UCARP

Пилосос Бош з мішком для пилу. Великий об'єм пилозбірника заощадить кошти та час. Телескопічна труба. HEPA фільтр..


Пилосос Bosch BCH7ATH32K

Потужний акумуляторний пилосос Бош: технологічні батареї Lithium-Ion забезпечують тривале використання приладу і короткий час зарядки, а завдяки гнучкому з'єднанню трубки з соплом приладу, легкій вазі і системі EasyClean, прилад простий і зручний у викори..


Пилосос Bosch BCH3K255

Акумуляторний пилосос Бош з системою RobustAir для найкращого прибирання, навіть коли пилозбірник заповнюється. Завжди в межах досяжності: комбіноване обладнання, що інтегровано відразу в прилад. Система EasyClean: легкість очищення насадок ..


Насадка Profi для приготовления теста для домашней лапши Bosch MUZ8NV2

Насадка Profi для приготовления теста для домашней лапши. Может использоваться только в сочетании с универсальным адаптером MUZ 8 AD 1. ..


Набор аксессуаров VeggieLove Bosch MUZXLVL1

Набор аксессуаров БОШ, состоящий из шинковки с тремя стандартными дисковыми ножами и терками, дополнительного дискового ножа для шинковки тонкими полосками и двустороннего дискового ножа-терки, позволит создать настоящие шедевры вегетарианской кухни. Подх..


Набір дисків Bosch MUZ45LS1

Ідеальний для сирого чи вже приготованного м'яса, риби або овочів, до пасти, тартару, фаршу ..


Мультиварка Bosch MUC48B68RU

Мультиварка Бош з технологією індукційного нагрівання з надзвичайно точним регулюванням температури та швидким нагріванням. Технологія AutoCook, 48 автоматичним програмам. Преміальний та надійний дизайн у нержавіючій сталі..


Мультиварка Bosch MUC22B42RU

Мультиварка Бош з технологією AutoCook забезпечує легке приготування навіть за складними рецептами. Легке приготування понад 100 страв завдяки 48 автоматичним програмам. Точне регулювання температури з кроком у 5°C. ..


Міксер Bosch MFQ36480

Міксер Бош: Ергономічний дизайн з протиковзним покриттям корпусу. До комплекту входять: блендерна ніжка з нержавіючої сталі, універсальний подрібнювач та мірна чаша. Просте очищення (аксесуари придатні для миття у посудомийній машині)..


Міксер Bosch MFQ3540

Надійний міксер Бош для виконання щоденних задач з набором корисних аксесуарів: внів потужності з різною кількістю обертів. Висока потужність (450 Вт). Просте очищення (аксесуари придатні для миття у посудомийній машині)..


Мясорубка Bosch MFW3520W

Мясорубка Бош CompactPower - зручна і легка у використанні - завжди під рукою. Оригінальний дизайн з практичною ручкою для перенесення і місце для зберігання дисків і кабелю. Широкий діапазон опцій для приготування їжі - з додатковими насадками для при..


Занурюваний блендер Bosch MSM26500

Занурюваний блендер Бош серії CleverMixx: міні-подрібнювач швидко подрібнить зелень, сир, горіхи та інше. Оптимальна форма ручки і незначна вага гарантують комфортний процес приготування. Потужність: 600 Вт..


Диск з для нарізання картоплі Bosch MUZ45PS1

Диск з нержавіючій стали для нарізки картоплі фрі. Для шатківниці кухонних машин серії MUM4..., MUM58.....


Двосторонній дисковий ніж-тертка Bosch MUZ45KP1

Для шатківниці кухонних машин серії MUM4... і MUM58... ..


Чаша до мультиварки Bosch MAZ8BI

Аксесуар до мультиварок Bosch. Комплектується до усiх MUC8..


Чаша до мультиварки Bosch MAZ4BI

Аксесуар до мультиварок Bosch. Комплектується до MUC48..


Чаша до мультиварки Bosch MAZ2BC

Аксесуар до мультиварок Bosch. Алюміній. Комплектується до MUC48..


Чайник Bosch TWK861P4RU

Компактний чайник з вишуканим дизайном Бош з триступеневою системою захисту. Функція KeepWarm підтримує температуру протягом 30 хв. TemperatureControl має декілька режимів: 70°C, 80°C, 90°C та кипіння. ..


Чайник Bosch TWK8613P

Компактний чайник з вишуканим дизайном Бош на 1,5л. KeepWarm: режим підтримки заданої температури. TemperatureControl: нагрівання води до 70°C, 80°C, 90°C або 100°C. Триступенева система захисту. ..


Чайник Bosch TWK7S05

Елегантний багатофункціональний чайник Бош з триступеневою системою захисту. Зручне очищення завдяки великому куту відчинення кришки. Кнопка для відкривання кришки, вимикач з підсвічуванням..


Чайник Bosch TWK7901

Чайник Бош зі зручною ручкою для використання лівою та правою рукою на 1,7 л. Автоматичне вимкнення після закипання. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі ..


Чайник Bosch TWK7809 KUPF

Електричний безпровідний чайник БОШ на 1,7 літри і потужністю 2200 Вт. Захист від перегрівання та увімкнення без води. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі. Елегантний і незвичайний колір KUPF..


Чайник Bosch TWK7808

Чайник Бош з захистом від перегрівання та увімкнення без води на 1,7 л. Зручне зберігання кабелю. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі ..