Мела побутова техніка

Чаша до мультиварки Bosch MAZ8BI

Аксесуар до мультиварок Bosch. Комплектується до усiх MUC8..


Чаша до мультиварки Bosch MAZ4BI

Аксесуар до мультиварок Bosch. Комплектується до MUC48..


Чаша до мультиварки Bosch MAZ2BC

Аксесуар до мультиварок Bosch. Алюміній. Комплектується до MUC48..


Чайник Bosch TWK861P4RU

Компактний чайник з вишуканим дизайном Бош з триступеневою системою захисту. Функція KeepWarm підтримує температуру протягом 30 хв. TemperatureControl має декілька режимів: 70°C, 80°C, 90°C та кипіння. ..


Чайник Bosch TWK8613P

Компактний чайник з вишуканим дизайном Бош на 1,5л. KeepWarm: режим підтримки заданої температури. TemperatureControl: нагрівання води до 70°C, 80°C, 90°C або 100°C. Триступенева система захисту. ..


Чайник Bosch TWK7901

Чайник Бош зі зручною ручкою для використання лівою та правою рукою на 1,7 л. Автоматичне вимкнення після закипання. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі ..


Чайник Bosch TWK7809 KUPF

Електричний безпровідний чайник БОШ на 1,7 літри і потужністю 2200 Вт. Захист від перегрівання та увімкнення без води. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі. Елегантний і незвичайний колір KUPF..


Чайник Bosch TWK7804 GlR

Електричний чайник Бош на 1,7 л з захистом від перегрівання та увімкнення без води. Вимикач з підсвічуванням. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі..


Чайник Bosch TWK7604

Електричний чайник Бош на 1,7 л з триступеневою системою захисту. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі. Захист від перегрівання та увімкнення без води ..


Чайник Bosch TWK7601

Чайник Бош на 1,7 л. з триступеневою системою захисту. Можливість закип'ятити одну чашку води (300 мл). Захист від перегрівання та увімкнення без води. Прихований нагрівальний елемент ..


Чайник Bosch TWK7507

Чайник Бош на 1,7 л. з триступеневою системою захисту. Можливість закип'ятити одну чашку води (300 мл). Захист від перегрівання та увімкнення без води. Стійкість завдяки гумовим ніжкам ..


Чайник Bosch TWK70B03

Чайник Бош на 1,7 л з термостійкого скла. Триступенева система захисту. Зручність у користуванні завдяки кнопці відчинення кришки..


Чайник Bosch TWK3A011 CompactClass

Вишуканий чайник Бош на 1,7 л. з багатоступеневою системою захисту: автоматичне відключення при закипанні та при знятті з бази, захист від перегрівання та захист від увімкнення без води. Блокування кришки для більшої безпеки. Легко мити завдяки знімні..


Чаєварка Bosch TTA2010

Електрична чаеварка Бош два в одному приладі: місткий 2-х літровий чайник і заварник. Функція підтримки температури чаю, яка включається автоматично після закипання. Фільтр від накипу. Прихований нагрівальний елемент..


Цитрус-прес Bosch MCP72GPB

Соковижималка Бош серії Citro 2-в-1: приготування та зберігання фрешу в одному скляному графіні. Елегантний дизайн цитрус-пресу додасть стилю до Вашої кухні. Потужність: 40 Вт. Оптимізований розмір конуса підходить як для віджиму лимонів, так і апел..