Мела побутова техніка

Чаша до мультиварки Bosch MAZ8BI

Аксесуар до мультиварок Bosch. Комплектується до усiх MUC8..


Чаша до мультиварки Bosch MAZ4BI

Аксесуар до мультиварок Bosch. Комплектується до MUC48..


Чаша до мультиварки Bosch MAZ2BC

Аксесуар до мультиварок Bosch. Алюміній. Комплектується до MUC48..


Чайник Bosch TWK861P4RU

Компактний чайник з вишуканим дизайном Бош з триступеневою системою захисту. Функція KeepWarm підтримує температуру протягом 30 хв. TemperatureControl має декілька режимів: 70°C, 80°C, 90°C та кипіння. ..


Чайник Bosch TWK8613P

Компактний чайник з вишуканим дизайном Бош на 1,5л. KeepWarm: режим підтримки заданої температури. TemperatureControl: нагрівання води до 70°C, 80°C, 90°C або 100°C. Триступенева система захисту. ..


Чайник Bosch TWK7809 KUPF

Електричний безпровідний чайник БОШ на 1,7 літри і потужністю 2200 Вт. Захист від перегрівання та увімкнення без води. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі. Елегантний і незвичайний колір KUPF..


Чайник Bosch TWK7804 GlR

Електричний чайник Бош на 1,7 л з захистом від перегрівання та увімкнення без води. Вимикач з підсвічуванням. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі..


Чайник Bosch TWK7601

Чайник Бош на 1,7 л. з триступеневою системою захисту. Можливість закип'ятити одну чашку води (300 мл). Захист від перегрівання та увімкнення без води. Прихований нагрівальний елемент ..


Чайник Bosch TWK70B03

Чайник Бош на 1,7 л з термостійкого скла. Триступенева система захисту. Зручність у користуванні завдяки кнопці відчинення кришки..


Чайник Bosch TWK3A011 CompactClass

Вишуканий чайник Бош на 1,7 л. з багатоступеневою системою захисту: автоматичне відключення при закипанні та при знятті з бази, захист від перегрівання та захист від увімкнення без води. Блокування кришки для більшої безпеки. Легко мити завдяки знімні..


Цитрус-прес Bosch MCP3000N

Соковижималка Бош для цитрусових потужністю 25 Вт. Велика знімна ємність для соку об’ємом 0,8 л зі шкалою. Універсальний конус преса, що обертається у різних напрямках, для отримання великої кількості соку з фруктів будь-якого розміру. Автоматичне ..


Фільтр для води BRITA Intenza Siemens TZ70003

Фільтр для води BRITA Intenza забезпечує неперевершений смак кави. Мінімізує запах та смак хлору. Сумісний з усіма Siemens..


Турбо-щітка Turbo Universal BOSCH BBZ102TBB

Рекомендовано для прибирання килимових покриттів. Обертаючі щітки для ефективного чищення від шерсті тварин та волосся. Тільки оригінальні аксесуари гарантують довготривалість приладу. ..


Тостер Bosch TAT8613

Тостер Бош з 9 режимами приготування. Решітка з нержавіючої сталі для підсмажування булочок. Функція High lift для легкого видалення невеликих часточок хліба..


Тостер Bosch TAT8611

Тостер Бош з функцією High lift для легкого видалення невеликих часточок хліба. 9 режимів приготування. Функції розморожування та «хрустка скоринка». Решітка з нержавіючої сталі для підсмажування булочок..


Тостер Bosch TAT7203

Компактний тостер Бош з функцією Safety-off: автоматичне відключення для більшої безпеки. Функція розморожування та налаштування підігріву. Підігрів тостів з автоматичним центруванням тостів. ..


Таблетки для чищення Siemens TZ80001N

Засіб для ретельного очищення системи заварювання Вашої кавомашини 2в1: для кращого аромату та тривалого строку служби приладу. Довершений аромат кави завдяки ретельному очищенню. Оптимальне видалення залишків кавових жирів...


Таблетки для видалення накипу Siemens TZ80002N

Таблетки для видалення накипу 2в1:Видаляє накип+ захищає від виникнення корозії. Тривалий час використання прибору без накипу. Ідеально для автоматичного видалення накипу для Siemens автоматичної кавової машини..


Соковижималка Bosch MESM731M

Шнекова соковижималка Бош VitaExtract з технологією MixControl: регулювання консистенції фрешу та смузі. Потужність: 150 Вт, в комплекті 3 фільтри та книга рецептів. Унікальна технологія повільного витискання (55RPM) зберігає більше корисних речовин..


Пилосос Bosch BZGL2B316

Пилосос з мішком Бош: відмінні результати прибирання та особливо підходить для невеликих домашніх приміщень. Великий об'єм пилозбірника при компактному розмірі, гігієнічний фільтр очищення повітря. Клас ремісії: B. Новий інноваційний двигун HiSprin за..


Пилосос Bosch BZGL2B315

Пилосос з мішком Бош: кращий клас продуктивності очищення підлоги. Гігієнічний фільтр очищення повітря. Клас ремісії: B. Великий об'єм пилозбірника при компактному розмірі ..


Пилосос Bosch BHN1840L

Акумуляторний компактний пилосос Бош з контейнером Серія Move Lithium 18V. Він ідеально підходить для швидкого прибирання у домі та автомобілі. Його ще називають автомобільний портативний пилосос..


Пилосос Bosch BGS2UCHAMP

Пилосос Бош серії Easyy'y: ультралегкість і надзвичайна потужність. Миючий фільтр HEPA забезпечує чисте та свіже повітря, ідеальний для алергіків. Технологія SensorControl з LED індикатором, зручний набір аксесуарів: щілинна насадка, насадка для оббив..


Пилосос Bosch BGS05A225

Пилосос з контейнером Бош не потребує заміни пилозбірників, має легку вагу 4.4 кг та компактний дизайн, що забезпечує легке та комфортне прибирання. Компактний пилосос не займає багато місця, можливість закріплення шлангу навколо пилососу значно економи..


Пилосос Bosch BGS05A220

Пилосос з контейнером Бош: потужний, компактний і простий у використанні. EasyClean - легка чистка фільтрів: контейнер легко виймати натисканням однієї кнопки і також легко чистити. Кращий клас продуктивності очищення дерев'яної підлоги - клас А. Обсяг ко..


Пилосос Bosch BGN22200

Пилосос з мішком Бош: великий об'єм пилозбірника при компактниому розмірі. Потужність: 2000 Вт, вражаюча легкість, усього 3 кг. Мотор HiSpin з аеродинамічними лопаттями для більшого повітряного потоку ..


Пилосос Bosch BGLS4FAM

Пилосос Бош серії Cosyy'y ProFamily: найкраща технологія фільтра від Bosch. Особливо рекомендується для алергіків. Очищення повітря від пилу досягає класу А. ToyGuard: проти засмоктування пилососом іграшок та дрібних деталей. упер-низький рівень шуму ..


Пилосос Bosch BGC2UK2000

Компактний та легкий пилосос Бош, усього 4.7 кг. Миючий фільтр HEPA забезпечує чисте та свіже повітря, ідеальний для алергіків. Технологія SensorControl з LED індикатором забезпечує безперервний моніторинг продуктивності пилососа. Потужність: 2000 Вт ..


Пилосос Bosch BGC05AAA2

Пилосос з контейнером Бош: максимальна ефективність очищення на усіх типах поверхонь завдяки електронному регулюванню потужності. Прилад має легку вагу 4.4 кг та компактний дизайн, що забезпечує легке та комфортне прибирання. Компактний пилосос не зай..


Пилосос Bosch BGC05AAA1

Пилосос з контейнером Бош: Компактний прилад з переконливою ефективністю очищення. Прилад має легку вагу 4.4 кг та компактний дизайн, що забезпечує легке та комфортне прибирання. Потужність: 700 Вт..


Пилосос Bosch BGB2UCARP

Пилосос Бош з мішком для пилу. Великий об'єм пилозбірника заощадить кошти та час. Телескопічна труба. HEPA фільтр..


Пилосос Bosch BCH7ATH32K

Потужний акумуляторний пилосос Бош: технологічні батареї Lithium-Ion забезпечують тривале використання приладу і короткий час зарядки, а завдяки гнучкому з'єднанню трубки з соплом приладу, легкій вазі і системі EasyClean, прилад простий і зручний у викори..


Пилосос Bosch BCH3K255

Акумуляторний пилосос Бош з системою RobustAir для найкращого прибирання, навіть коли пилозбірник заповнюється. Завжди в межах досяжності: комбіноване обладнання, що інтегровано відразу в прилад. Система EasyClean: легкість очищення насадок ..


Пилосос Bosch BBS1224

Акумуляторный пилосос  Бош з безграничною тривалістю роботи завдяки акумулятору, який можливо змінювати та швидкому зарядному пристрою. Універсальна щітка HighPower та DigitalSpin інноваційний мотор дозволяють єфективно очистити усі види поверхонь..


Пилосос Bosch BBS1114

Акумуляторний пилосос Бош: легкий, потужний і зручний. Тривалий час роботи: просто замініть акумулятор, щоб продовжити час роботи, якщо це необхідно. Також підходить для чистки автомобілів. Довга гнучка насадка для щілин. Тривалий час роботи: 60 хв. Уніве..


Пилосос Bosch BBHL21841

Акумуляторний пилосос Бош 2 в 1: ручний і акумуляторний в одному приладі. Швидке очищення всіх поверхонь навіть під меблями, вільне переміщення та зручне зберігання. Два рівня потужності, фільтр миється. Індикатор зарядки акумулятора. Вага: всього 2.5 кг..


Пилозбірник MegaFilt SuperTEX Bosch BBZ41FK

Для BSN1/BSG1, тип К Комплектація: 4 пилозбірники із засувом + 1 мікрофільтр. ..


Пилозбірник Bosch BBZ41FGALL

Пилозбірник PowerProtect: до 60% більше потужності всмоктування при заповненому мішку ***. Підходить для всіх існуючих варіантів * до класу А. Переконливі результати очищення для приладів з низькою, а також більш високою номінальною потужністю. Фільтр..


Пилозбірник Bosch BBZ16GALL

Пилозбірник PowerProtect: до 60% більше потужності всмоктування при заповненому мішку ***. В комплекті 16 мішків пилосбірників. Підходить для всіх існуючих варіантів * до класу А. Переконливі результати очищення для приладів з низькою, а також більш в..


Парова станція Bosch TDS8040 ProHygienic

Парова станція Бош Serie | 8 ProHygienic: ідеальне поєднання гігієнічності та продуктивності. Технологія HygienicSteam, інноваційна система Calc'nClean Perfect. SecureLock: безпечне фіксування праски до базової станції. Потужність: 2400 Вт. I-Temp Advance..


Парова станція Bosch TDS6080 ProHygienic

Парова станція Бош серії Serie | 6 ProHygienic з технологією HygienicSteam: усуває 99,9% бактерій при контакті з тканиною, Eco кнопка для включення функції енергозбереження (споживають на 25% менше електроенергії і 35% води). Система Calc'nClean Perfect д..


Парова станція Bosch TDS3831100 Sensixx DS38 VarioComfort9

Парова станція Бош з VarioComfort9: простота у використанні і відмінні результати. Інноваційна система Calc'nClean Perfect для видалення часток накипу. Потужність: 3100 Вт mакс. 3 інтенсивних парових удари до 400 г/хв. для глибокого проникнення пар..


Парова станція Bosch TDS2140

Компактна парова станція Бош Serie | 2 зі спеціальним керамічним покриттям PalladiumGlissée. Програма Calc'nClean Easy для очищення від накипу зі спеціальним резервуаром. I-Temp: електронне регулювання температури для всіх типів тканин. Потужність: Потужн..


Парова праска Bosch TDA502412E

Парова праска Бош Sensixx'x DA50 ProEnergy с функцією Eco: споживач може заощадити до 25% електроенергії і до 35% води, отримуючи при цьому достатню кількість пари для відмінних результатів прасування Система автоматичного відключення Аuto- shut-off вими..


НЕРА-фільтр Bosch BBZ156HF

Рекомендовано для алергіків. Очищує повітря таким чином, що на виході воно є чистішим, ніж було. Відфільтровує найдрібніші частинки. Для BGL2*, BGL3*, BGL4*..


НЕРА-фільтр Bosch BBZ153HF

Для пылесосов серии для BSG6..."logo" Запобігає потраплянню дрібних частинок, бактерій і алергенів назад в приміщення з витяжним повітрям..


Насадка-м`ясорубка Bosch MUZ9FW1

Аксесуар: м`ясорубка. М`ясорубка підходить для приготування сирих м`яса, риби, овочів. Легко готувати овочевий террин , фарш, тартар, та ін. Сумісний з OptiMUM. ..


Насадка-блендер Bosch MUZ5MX1

Аксесуар для кухонних машин серії MUM5... Корисний об'єм 1,25 літра. Чаша-міксер зі шкалою. Кришка з воронкою. Підходить для колки льоду...


Насадка-блендер Bosch MUZ4MX2

Швидко та легко подрібнює інгредієнти. Блендер миттєво приготує крем-суп чи смузі , подрібнить лід. Може використовуватись з MUM4. ..


Насадка для нарізання кубиками Bosch MUZ9CC1

Аксесуар: насадка для нарізання кубиками. Практичний подрібнювач здатен подрібнити рівними кубиками продукти розміром 0.9 х 0.9 см. Підходить для подрібнювача OptiMUM. ..