Мела побутова техніка

Чайник Bosch TWK861P4RU

Компактний чайник з вишуканим дизайном Бош з триступеневою системою захисту. Функція KeepWarm підтримує температуру протягом 30 хв. TemperatureControl має декілька режимів: 70°C, 80°C, 90°C та кипіння. ..


Чайник Bosch TWK8613P

Компактний чайник з вишуканим дизайном Бош на 1,5л. KeepWarm: режим підтримки заданої температури. TemperatureControl: нагрівання води до 70°C, 80°C, 90°C або 100°C. Триступенева система захисту. ..


Чайник Bosch TWK7S05

Елегантний багатофункціональний чайник Бош з триступеневою системою захисту. Зручне очищення завдяки великому куту відчинення кришки. Кнопка для відкривання кришки, вимикач з підсвічуванням..


Чайник Bosch TWK7901

Чайник Бош зі зручною ручкою для використання лівою та правою рукою на 1,7 л. Автоматичне вимкнення після закипання. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі ..


Чайник Bosch TWK7809 KUPF

Електричний безпровідний чайник БОШ на 1,7 літри і потужністю 2200 Вт. Захист від перегрівання та увімкнення без води. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі. Елегантний і незвичайний колір KUPF..


Чайник Bosch TWK7808

Чайник Бош з захистом від перегрівання та увімкнення без води на 1,7 л. Зручне зберігання кабелю. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі ..


Чайник Bosch TWK7804 GlR

Електричний чайник Бош на 1,7 л з захистом від перегрівання та увімкнення без води. Вимикач з підсвічуванням. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі..


Чайник Bosch TWK7604

Електричний чайник Бош на 1,7 л з триступеневою системою захисту. Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі. Захист від перегрівання та увімкнення без води ..


Чайник Bosch TWK7601

Чайник Бош на 1,7 л. з триступеневою системою захисту. Можливість закип'ятити одну чашку води (300 мл). Захист від перегрівання та увімкнення без води. Прихований нагрівальний елемент ..


Чайник Bosch TWK7507

Чайник Бош на 1,7 л. з триступеневою системою захисту. Можливість закип'ятити одну чашку води (300 мл). Захист від перегрівання та увімкнення без води. Стійкість завдяки гумовим ніжкам ..


Чайник Bosch TWK7403

Чайник Бош чорного кольору з триступеневою системою захисту. Можливість закип'ятити одну чашку води (300 мл). Захист від перегрівання та увімкнення без води. Стійкість завдяки гумовим ніжкам..


Чайник Bosch TWK7203

Чайник Бош з функцією KeepWarm: підтримує температуру протягом 30 хв. Подвійна стінка корпусу для вищого рівня безпеки і нижчого рівня шуму. Управління TouchControl: сенсорний дисплей з налаштуваннями на базовій підставці. TemperatureControl: 7 темп..


Чайник Bosch TWK70B03

Чайник Бош на 1,7 л з термостійкого скла. Триступенева система захисту. Зручність у користуванні завдяки кнопці відчинення кришки..


Чайник Bosch TWK6A014 ComfortLine

Вишуканий чайник Бош серії ComfortLine червоного кольору на 1,7 л. з триступеневою системою захисту. Зручне очищення завдяки великому куту відчинення кришки. Можливість закип'ятити одну чашку води (300 мл). ..


Чайник Bosch TWK6A011 ComfortLine

Вишуканий чайник Бош серії ComfortLine на 1,7 л. з триступеневою системою захисту. Зручне очищення завдяки великому куту відчинення кришки. Можливість закип'ятити одну чашку води (300 мл). ..