Мікровохвильові печі

Микрохвильова піч Bosch FEM553MB0

Микрохвильова піч Бош потужність підключення: 1,45 kW. Мікрохвильовий режим: 900 ват. Гриль потужністю 1200 ват. Зручне управління за допомогою клавіш втоплені поворотного перемикача. Цифровий дисплей..


Мікрохвильова піч Bosch HMT84M421

Потужність підключення: 1,45 кВт. Мікрохвильовий режим: 900 Вт. Гриль потужністю 1200 Вт. Зручне управління за допомогою клавіш втоплені поворотного перемикача. Цифровий дисплей...


Мікрохвильова піч Bosch HMT84G461

Мікрохвильова піч Бош Serie | 2 з грилем, 8 автоматичні програми AutoPilot: кожна страва вдається ідеально завдяки 8 попередньо налаштованим автоматичним програмам. Автоматичний контроль ваги: просто оберіть програму та задайте вагу страви – оптимальний..


Мікрохвильова піч Bosch HMT75G451

Мікрохвильова піч Бош Serie | 4 з різними можливостями установки: зручне приготування і приготування страв. Дверцята з боковим відкриванням і лівостороннім навісом: зручність і простота в експлуатації. Мікрохвильова піч потужністю 800 Вт з 5 ступенів ре..


Мікрохвильова піч Bosch HMT72M450

Мікрохвильова піч Бош Serie | 2 Нержавіюча сталь з різними можливостями установки. 5 рівнів потужності. Дверцята з боковим відкриванням і лівостороннім навісом: зручність і простота в експлуатації ..


Мікрохвильова піч Bosch HMT72M420

Біла мікрохвильова піч Бош Serie | 2 з різними можливостями установки: зручне приготування і приготування страв. Дверцята з боковим відкриванням і лівостороннім навісом: зручність і простота в експлуатації..


Компактна духова шафа з мікрохвильовим режимом Bosch CMG636BW1

-10%

Економія 3703 грн.

Компактна духова шафа з мікрохвильовим режимом в білому кольорі. 12 видів нагрівання. Точне поградусне регулювання температури у діапазоні 30 °C - 300 °C. Можливість підключення мікрохвильового режиму до основного процесу готування. 5 рівнів потуж..


Компактна духова шафа з мікрохвильовим режимом Bosch CMG636BS1

Компактна духова шафа-мікрохвильовка з 12 видів нагрівання. Нержавіюча сталь. 5 рівнів потужності мікрохвильового режиму. Три текстові TFT-дисплеї, ecoClean, Система Assist, Функція "Шабат". Можливість підключення мікрохвильового режиму до о..


Компактна духова шафа з мікрохвильовим режимом Bosch CMG636BB1

Компактна духова шафа-мікрохвильовка з 12 видів нагрівання. 5 рівнів потужності мікрохвильового режиму. Три текстові TFT-дисплеї, ecoClean, Система Assist, Функція "Шабат". Можливість підключення мікрохвильового режиму до основного процесу готування..


Духова шафа з функцією пароварки та мікрохвильовим режимом Bosch HNG6764B6

Вбудована духова шафа Бош Serie | 8 з функцією пароварки та мікрохвильовим режимом чорного кольору. 4D Hot Air: рівномірний розподіл тепла та ідеальний результат на будь-якому рівні. PerfectBake, термощуп PerfectRoast. DishAssist: автоматичне нал..


Духова шафа з мікрохвильовим режимом Bosch HMG636BS1

Духова шафа з мікрохвильовим режимом в нержавіючій сталі. 9 видів нагрівання. Точне поградусне регулювання температури у діапазоні 30 °C - 300 °C. Можливість підключення мікрохвильового режиму до основного процесу готування. 5 рівнів потужност..