Пральні машини

Прально-сушильна машина Bosch WVG30463OE

Автоматична прально-сушильна машина Бош Serie 6. Безперервна програма прання та сушіння з завантаженням 5 кг білизни. Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій. Технологія автоматичного самоочи..


Прально-сушильна машина Bosch WDU28590OE

Автоматична прально-сушильна машина Бош Serie 6. Прилад серії wash&dry на 10 кг прання та 6 кг сушки, зі спеціальними програмами прання. Безперервна програма прання та сушіння з завантаженням 6 кг білизни. Технологія VarioPerfect: опції для збере..


Пральна машина Bosch WLT24440BY

Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій.Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Блокування приладу від дітей. Захист від протікання води AquaStop. ..


Пральна машина Bosch WLL24167UA

Вузька автоматична пральна машина Бош Serie 4 на 6,5 кг. Багаторівневий захист від протікання води. Блокування приладу від дітей. Додатковий захист від шуму. ..


Пральна машина Bosch WLG20240UA

Узка автоматична пральна машина Бош Serie 4 на 5 кг. Блокування приладу від дітей. Функція дозавантаження білизни: можливіть дозавантажити білизну навіть після запуску програми. Багаторівневий захист від протікання води. Великий світлодіодний дисп..


Пральна машина Bosch WAY32891EU

Автоматична пральна машина Бош HomeProfessional на 9 кг.i-DOS: технологія автоматичного дозування рідких пральних засобів. Технологія VarioPerfect: опції для збереження електроенергії чи часу з незмінно найкращим результатом прання. Ексклюзивна систем..


Пральна машина Bosch WAW32640EU i-Dos

Автоматична пральна машина Бош Serie 8 на 9 кг.Інтелектуальна система i-Dos: автоматичне дозування пральних засобів та кондиціонера. Технологія VarioPerfect: опції для збереження електроенергії чи часу з незмінно найкращим результатом прання. Система ..


Пральна машина Bosch WAW32540EU

-10%

Економія 2450 грн.

Автоматична пральна машина Бош Serie 8 на 9 кг.Ексклюзивна система автоматичного видалення плям AntiStain для видалення 4 видів плям з можливістю комбінування зі стандартними програмами. Технологія VarioPerfect: опції для збереження електроенергії чи ча..


Пральна машина Bosch WAW28740EU

Автоматична пральна машина Бош Serie 8 на 9 кг. Модельний ряд ActiveOxygen - гігієнічне прання делікатних тканин за низьких температур. Технологія VarioPerfect: опції для збереження електроенергії чи часу з незмінно найкращим результатом прання. Сист..


Пральна машина Bosch WAW28560EU

Автоматична пральна машина Бош Serie 8 на 9 кг. Ексклюзивна система автоматичного видалення плям AntiStain для видалення 4 видів плям з можливістю комбінування зі стандартними програмами. Технологія VarioPerfect: опції для збереження електроенергії чи..


Пральна машина Bosch WAW24460EU

Автоматична пральна машина Бош Serie 8 на 9 кг. Великий світлодіодний дисплей. Багаторівневий захист від протікання води. Блокування приладу від дітей. Технологія дбайливого споживання води ActiveWater ™Plus. Технологія VarioPerfect: опції для з..


Пральна машина Bosch WAT28780ME

Автоматична пральна машина Бош Serie 6 на 9 кг. Технологія ActiveOxygen: гігієнічне прання делікатних тканин за низьких температур. Технологія VarioPerfect: опції для збереження електроенергії чи часу з незмінно найкращим результатом прання. Великий..


Пральна машина Bosch WAT28660BY

Автоматична пральна машина Бош Serie 6 на 9 кг.Інтелектуальна система i-Dos: автоматичне дозування пральних засобів та кондиціонера. Блокування приладу від дітей. Cпеціальні антивібраційні смуги на бокових стінках приладу. Багаторівневий захист від ..


Пральна машина Bosch WAT28481ME

Автоматична пральна машина Бош Serie 6 на 9 кг зі спеціальними програмами прання. Циркуляційний сенсор для контролю оптимальних витрат води. Технологія дбайливого споживання води ActiveWater ™Plus. Багаторівневий захист від протікання води. Велики..


Пральна машина Bosch WAT28461ME

-10%

Економія 1570 грн.

Автоматична пральна машина Бош Serie 6 на 8 кг. Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій. Великий зручний світлодіодний дисплей для індикації ходу програми. Блокування приладу від дітей. Аку..


Пральна машина Bosch WAN28260BY

Автоматична пральна машина Бош Serie 4 на 8 кг. Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій. Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Cпеціальні антивібраційні смуги на..


Пральна машина Bosch WAN24260BY

-10%

Економія 1320 грн.

Автоматична пральна машина Бош Serie 4 на 8 кг. Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій. Блокування приладу від дітей. Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Cп..


Пральна машина Bosch WAN20161BY

-10%

Економія 1237 грн.

Автоматична пральна машина Бош Serie 4 на 7 кг. Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій. Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Блокування приладу від дітей. Cп..


Пральна машина Bosch WAK20260UA

-10%

Економія 1369 грн.

Автоматична пральна машина Бош Serie 4 на 8 кг. Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій. Блокування приладу від дітей. Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Cп..


Пральна машина Bosch WAK20200UA

-10%

Економія 1169 грн.

Автоматична пральна машина Бош Serie 4 на 7 кг. Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій. Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Блокування приладу від дітей. Ба..


Пральна машина Bosch WAB24262UA

Автоматична машина для прання Бош Серії 2 завантаженням 6 кг. Електронний контроль за виконанням усіх програм та додаткових опцій. Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Блокування приладу від дітей. Багаторівневий зах..


Пральна машина Bosch WAB20262UA

Автоматична пральна машина Бош Serie 2 на 6 кг. Кількість обертів віджимання за хвилину: 1000 - 400 об./хв. Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій. Програмування часу завершення прання (відт..


Вбудована пральна машина Bosch WIW28540EU

Автоматична пральна машина Бош Serie 8 на 9 кг для вбудування під стільницю. Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Функція дозавантаження білизни: можливіть дозавантажити білизну навіть після запуску програми. Система з..


 

EcoSilenceDrive™ - двигатель нового поколения EcoSilenceDrive™ - очень мощный, экономичный, тихий и долговечный.

Барабан VarioDrum - возможность бережной и интенсивной стирки одновременно благодаря уникальной структуре барабана.

AntiVibration™ - новый дизайн боковых стенок уменьшает вибрацию, обеспечивает тихую работу прибора.

Система ComfortControl: еще комфортнее управление и индикация количества потребляемой воды и электроэнергии.

Интеллектуальная технология ActiveWater™ с циркуляционным сенсором заботится об оптимальном использовании воды в зависимости от количества загрузки и типа белья.

TouchControl - cенсорные кнопки выбора дополнительных опций TouchControl моментально реагируют на Ваше прикосновение и делают управление стиральной машиной удобным и чрезвычайно приятным.

Технология VarioPerfect™ - экономит до 65% времени или экономит до 50% электроэнергии с неизменно лучшим результатом стирки.

Система удаления пятен AntiStain: удаляет 16 наиболее распространенных видов пятен.

Система i-Dos™: безупречные результаты стирки с автоматической системой дозирования моющих средств и максимальным уровнем удобства для пользователей.

Специальная программа для очистки барабана с автоматическим напоминанием о необходимости выполнения очистки.

Функция отложенного старта для Вашего удобства - начало работы программы можно отложить в зависимости от модели до 24 часов.

Специальный цифровой индикатор информирует о времени до окончания работы программы.

 


 

Опытные консультанты нашего интернет-магазина готовы помочь Вам в подборе стиральной машины BOSCH.
Вы можете выбрать подходящую Вам по размерам и характеристикам стиральную машину Бош и купить ее, оформив заказ через корзину или перезвонив нам по телефонам, указанным на сайте.

Вы также можете оформить заказ в одном из наших фирменных магазинов и получить 2 дополнительных года гарантии от магазина. В стоимость прибора также входит бесплатная доставка и подключение авторизованным сервисным центром.