Пральні машини

Прально-сушильна машина Bosch WVG30463OE

Автоматична прально-сушильна машина Бош Serie 6. Безперервна програма прання та сушіння з завантаженням 5 кг білизни. Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій. Технологія автоматичного самоочи..


Прально-сушильна машина Bosch WDU28590OE

Автоматична прально-сушильна машина Бош Serie 6. Прилад серії wash&dry на 10 кг прання та 6 кг сушки, зі спеціальними програмами прання. Безперервна програма прання та сушіння з завантаженням 6 кг білизни. Технологія VarioPerfect: опції для збере..


Пральна машина Bosch WLT24440BY

Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій.Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Блокування приладу від дітей. Захист від протікання води AquaStop. ..


Пральна машина Bosch WLL24167UA

Вузька автоматична пральна машина Бош Serie 4 на 6,5 кг. Багаторівневий захист від протікання води. Блокування приладу від дітей. Додатковий захист від шуму. ..


Пральна машина Bosch WAW32640EU i-Dos

Автоматична пральна машина Бош Serie 8 на 9 кг.Інтелектуальна система i-Dos: автоматичне дозування пральних засобів та кондиціонера. Технологія VarioPerfect: опції для збереження електроенергії чи часу з незмінно найкращим результатом прання. Система ..


Пральна машина Bosch WAW32540EU

Автоматична пральна машина Бош Serie 8 на 9 кг.Ексклюзивна система автоматичного видалення плям AntiStain для видалення 4 видів плям з можливістю комбінування зі стандартними програмами. Технологія VarioPerfect: опції для збереження електроенергії чи ча..


Пральна машина Bosch WAW28560EU

Автоматична пральна машина Бош Serie 8 на 9 кг. Ексклюзивна система автоматичного видалення плям AntiStain для видалення 4 видів плям з можливістю комбінування зі стандартними програмами. Технологія VarioPerfect: опції для збереження електроенергії чи..


Пральна машина Bosch WAW24460EU

Автоматична пральна машина Бош Serie 8 на 9 кг. Великий світлодіодний дисплей. Багаторівневий захист від протікання води. Блокування приладу від дітей. Технологія дбайливого споживання води ActiveWater ™Plus. Технологія VarioPerfect: опції для з..


Пральна машина Bosch WAN28260BY

Автоматична пральна машина Бош Serie 4 на 8 кг. Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій. Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Cпеціальні антивібраційні смуги на..


Пральна машина Bosch WAN24260BY

Автоматична пральна машина Бош Serie 4 на 8 кг. Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій. Блокування приладу від дітей. Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Cп..


Пральна машина Bosch WAN20161BY

Автоматична пральна машина Бош Serie 4 на 7 кг. Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій. Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Блокування приладу від дітей. Cп..


Пральна машина Bosch WAJ20170UA

Пральна машина Бош на 7 кг з технологією VarioPerfect: опції для збереження електроенергії або часу з незмінно найкращим результатом прання. Барабан VarioDrum: можливість інтенсивного і дбайливого прання одночасно. Клас ефективності енергоспоживанн..


Пральна машина Bosch WLG20240UA

Узка автоматична пральна машина Бош Serie 4 на 5 кг. Блокування приладу від дітей. Функція дозавантаження білизни: можливіть дозавантажити білизну навіть після запуску програми. Багаторівневий захист від протікання води. Великий світлодіодний дисп..


Пральна машина Bosch WAY32891EU

Автоматична пральна машина Бош HomeProfessional на 9 кг.i-DOS: технологія автоматичного дозування рідких пральних засобів. Технологія VarioPerfect: опції для збереження електроенергії чи часу з незмінно найкращим результатом прання. Ексклюзивна систем..


Пральна машина Bosch WAW28740EU

Автоматична пральна машина Бош Serie 8 на 9 кг. Модельний ряд ActiveOxygen - гігієнічне прання делікатних тканин за низьких температур. Технологія VarioPerfect: опції для збереження електроенергії чи часу з незмінно найкращим результатом прання. Сист..


Пральна машина Bosch WAT28S48ME

Пральна машина Бош Série | 6 на 9 кг. Клас енергоспоживання A +++ -30%: на 30% нижче споживання граничних показників класу А +++. Технологія VARIO PERFECT економить до 65% часу або економить до 50% електроенергії з незмінно найкращим результатом ..


Пральна машина Bosch WAT28780ME

Автоматична пральна машина Бош Serie 6 на 9 кг. Технологія ActiveOxygen: гігієнічне прання делікатних тканин за низьких температур. Технологія VarioPerfect: опції для збереження електроенергії чи часу з незмінно найкращим результатом прання. Великий..


Пральна машина Bosch WAT28682ME

Пральна машина Бош Série | 6 на 9 кг. Інноваційна система i-DOS (Айдос): технологія автоматичного дозування рідких миючих засобів. Барабан VarioDrum: можливість дбайливого та інтенсивної прання одночасно завдяки унікальній структурі барабана. Сенсо..


Пральна машина Bosch WAT28660BY

Автоматична пральна машина Бош Serie 6 на 9 кг.Інтелектуальна система i-Dos: автоматичне дозування пральних засобів та кондиціонера. Блокування приладу від дітей. Cпеціальні антивібраційні смуги на бокових стінках приладу. Багаторівневий захист від ..


Пральна машина Bosch WAT28481ME

Автоматична пральна машина Бош Serie 6 на 9 кг з двигуном EcoSilence Drive™: надзвичайно тиха робота та вражаюча надійність. Клас енергоспоживання A+++ -30%: на 30 % нижче споживання за граничні показники класу А+++. Технологія VarioPerfect™ економит..


Пральна машина Bosch WAT28461ME

Автоматична пральна машина Бош Serie 6 на 8 кг. Двигун нового покоління EcoSilenceDrive™– надзвичайно потужний, економний, тихий та довговічний. Технологія VarioPerfect™ економить до 65% часу чи заощаджує до 50% електроенергії з незмінно найкращим рез..


Пральна машина Bosch WAK20260UA

Автоматична пральна машина Бош Serie 4 на 8 кг. Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій. Блокування приладу від дітей. Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Cп..


Пральна машина Bosch WAK20200UA

Автоматична пральна машина Бош Serie 4 на 7 кг. Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій. Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Блокування приладу від дітей. Ба..


Пральна машина Bosch WAB24262UA

Автоматична машина для прання Бош Серії 2 завантаженням 6 кг. Електронний контроль за виконанням усіх програм та додаткових опцій. Програмування часу завершення прання (відтермінування на 1-24 год). Блокування приладу від дітей. Багаторівневий зах..


Пральна машина Bosch WAB20262UA

Автоматична пральна машина Бош Serie 2 на 6 кг. Кількість обертів віджимання за хвилину: 1000 - 400 об./хв. Електронний контроль виконання усіх програм прання, рівня температури та обраних додаткових опцій. Програмування часу завершення прання (відт..


 

EcoSilenceDrive™ - двигатель нового поколения EcoSilenceDrive™ - очень мощный, экономичный, тихий и долговечный.

Барабан VarioDrum - возможность бережной и интенсивной стирки одновременно благодаря уникальной структуре барабана.

AntiVibration™ - новый дизайн боковых стенок уменьшает вибрацию, обеспечивает тихую работу прибора.

Система ComfortControl: еще комфортнее управление и индикация количества потребляемой воды и электроэнергии.

Интеллектуальная технология ActiveWater™ с циркуляционным сенсором заботится об оптимальном использовании воды в зависимости от количества загрузки и типа белья.

TouchControl - cенсорные кнопки выбора дополнительных опций TouchControl моментально реагируют на Ваше прикосновение и делают управление стиральной машиной удобным и чрезвычайно приятным.

Технология VarioPerfect™ - экономит до 65% времени или экономит до 50% электроэнергии с неизменно лучшим результатом стирки.

Система удаления пятен AntiStain: удаляет 16 наиболее распространенных видов пятен.

Система i-Dos™: безупречные результаты стирки с автоматической системой дозирования моющих средств и максимальным уровнем удобства для пользователей.

Специальная программа для очистки барабана с автоматическим напоминанием о необходимости выполнения очистки.

Функция отложенного старта для Вашего удобства - начало работы программы можно отложить в зависимости от модели до 24 часов.

Специальный цифровой индикатор информирует о времени до окончания работы программы.

 


 

Опытные консультанты нашего интернет-магазина готовы помочь Вам в подборе стиральной машины BOSCH.
Вы можете выбрать подходящую Вам по размерам и характеристикам стиральную машину Бош и купить ее, оформив заказ через корзину или перезвонив нам по телефонам, указанным на сайте.

Вы также можете оформить заказ в одном из наших фирменных магазинов и получить 2 дополнительных года гарантии от магазина. В стоимость прибора также входит бесплатная доставка и подключение авторизованным сервисным центром.