Варильні поверхні

Індукційна електрична поверхня Bosch PXE651FC1E

Електрична варильна поверхня Бош зі скошеними фронтальним та боковими профілями. 4 індукційні конфорки з функцією розпізнавання наявності посуду. 17 рівнів потужності, панель управління Direct Select 1.0. Функція PowerManagement. ..


Індукційна електрична поверхня Bosch PUF612FC5E

Індукційна варильна поверхня Бош Serie | 6 білого кольору на 60 см. Сенсор PerfectFry: для ідеального підсмажування страв завдяки сенсорному контролю з 4 рівнями потужності. Функція PowerBoost: до 50% більше потужності для швидкого закипання. Direc..


Індукційна електрична поверхня Bosch PUE611BF1E

-10%

Економія 1200 грн.

Індукційна варильна поверхняна 60 см без рамки. Управління TouchSelect. Цифровий функціональний дисплей. Таймер з функцією вимкнення для кожної конфорки. 17 рівнів потужності. ..


Індукційна електрична поверхня Bosch PIF672FB1E

Індукційна варильна поверхняна на 60 см. Дизайн зі скошеним фронтальним краєм та металевими боковими профілями. 1 конфорка з овальною зоною розширення. Комбінується з іншими повнорозмірними варильними поверхнями та варильними поверхнями Domino, вико..


Індукційна електрична поверхня Bosch PIF651FC1E

Індукційна варильна поверхняна 60 см без рамки. 4 індукційні конфорки з функцією розпізнавання наявності посуду. 1 конфорка з овальною зоною розширення. Сенсор смаження PerfectFry з 4 рівнями температури. Функція збільшення потужності PowerBoost д..


Індукційна електрична поверхня Bosch PIF651FB1E

Індукційна варильна поверхня Бош Serie | 6 чорного кольору на 60 см. Фасетний дизайн: елегантна та стримана форма приладу завдяки скошеному передньому та боковим краям. DirectSelect: обирайте бажану комфорку чи бажаний рівень температурних налаштуван..


Індукційна електрична поверхня Bosch PIE651FC1E

Індукційна варильна поверхняна 60 см без рамки. 4 індукційні конфорки з функцією розпізнавання наявності посуду. Цифровий функціональний дисплей. Головний вимикач. Сенсор смаження PerfectFry з 4 рівнями температури. ..


Індукційна варильна поверхня Bosch PVS651FB5E

Варильна поверхня Бош зі скошеними фронтальним та боковими профілями. CombiZone, Режим MoveMode. 4 індукційні конфорки з функцією розпізнавання наявності посуду. DirectSelect: обирайте бажану комфорку чи бажаний рівень температурних налаштувань одним..


Електрична варильна поверхня Bosch PKN675DP1D

Електрична варильна поверхня Бош 60 см зі скошеним фронтальним краєм та металевими боковими профілями. Двоконтурна конфорка, конфорка з овальною зоною розширення. Цифровий функціональний дисплей, 17 рівнів потужності. Функція "Блокування від дітей" ..


Електрична варильна поверхня Bosch PKF645FP1

-10%

Економія 980 грн.

Склокерамічна варильна поверхня на 60 см. Дизайн з металевою рамкою по периметру. Основа варильної поверхні з високопровідної склокераміки HighSpeed, зі склозахисним покриттям. Панель управління Direct Select 1.0. Цифровий функціональний дисплей. ..


Газова поверхня Bosch POP6C2B11O

Газова поверхня з загартованого скла білого кольору на 60 см. Автоматичне електрозапалювання. Окремі емальовані сталеві решітки для посуду. Термоелектричний захист від витікання газу. ..


Газова поверхня Bosch POH6C6B11O

Газова поверхня з загартованого скла чорного кольору на 60 см. Автоматичне електрозапалювання. Окремі емальовані сталеві решітки для посуду. Термоелектричний захист від витікання газу. ..


Газова поверхня Bosch PNH6B6O90R

Газова поверхня Бош із загартованого скла чорного кольору на 60 см. Автоматичне електрозапалювання. Конфорка Wok. Матеріал решіток - чавун. Термоелектричний захист від витоку газу. ..


Газова варильна поверхня Bosch PRR7A6D70

Склокерамічна варильна поверхня на 70 см з 5 газовими конфорками. 1 двоконтурна конфорка WOK. Технологія управління потужністю FlameSelect. Цифровий функціональний дисплей. Клинкові перемикачі. Автоматичне електрозапалювання. ..


Газова варильна поверхня Bosch PPQ7A6B20

Варильна поверхня із загартованого скла чорного кольору на 75 см. 5 газових конфорок. Дизайн без рамки (вбудовування врівень). Технологія управління потужністю FlameSelect. Термоелектричний захист від витікання газу. ..


Газова варильна поверхня Bosch PPP6A6M90R

Варильна поверхня із загартованогое скла чорного кольору на 60 см. Дизайн без рамки (вбудовування врівень). Технологія управління потужністю FlameSelect. Окремі чавунні решітки для посуду. Механічний головний вимикач. ..


Газова варильна поверхня Bosch PPH6A6B20

Газова поверхня з загартованого скла чорного кольору на 60 см. Дизайн без рамки (вбудовування врівень). Конфорка Wok. Автоматичне електрозапалювання. Термоелектричний захист від витікання газу. Окремі чавунні решітки для посуду. ..


Газова варильна поверхня Bosch POP6C6B81O

Газова поверхня з загартованого скла чорного кольору на 60 см. Автоматичне електрозапалювання. Термоелектричний захист від витікання газу. Емальовані сталеві решітки для посуду. ..


Газова варильна поверхня Bosch PCP6A5B90R

Варильна поверхня із нержавіючої сталі на 60 см з 4 газовими конфорками. Автоматичне електрозапалювання. Термоелектричний захист від витікання газу. Чавунні решітки для посуду. ..


Газова варильна поверхня Bosch PCP6A5B80R

Варильна поверхня із нержавіючої сталі на 60 см з 4 газовими конфорками. Технологія управління потужністю FlameSelect. Термоелектричний захист від витікання газу. Емальовані сталеві решітки для посуду. ..


Газова варильна поверхня Bosch PBP6C6B90

Газова варильна поверхня з перемикачами на 60 см чорного кольору. 4 газові конфороки: 1 конфорка підвищеної потужності, 2 стандартні конфорки, 1 економічна конфорка. Термоелектричний захист від витікання газу. Чавунні решітки для посуду. ..


Газова варильна поверхня Bosch PBP6C2B90

Газова варильна поверхня з боковою панеллю управління: зручно обирайте потрібну Вам конфорку для готування. Колір основи: елегантна біла емаль. Термоелектричний захист від витікання газу. Чавунні решітки для посуду. ..


Газова варильна поверхня Bosch PBP6C2B80O

Газова варильна поверхня з боковою панеллю управління: зручно обирайте потрібну Вам конфорку для готування. Суцільні сталеві решітки: максимальна стабільність посуду. Колір основи: елегантна біла емаль. Термоелектричний захист від витікання газу. ..


Індукційна електрична поверхня Bosch PIB375FB1E

Індукційна варильна панель Бош Domino на 30 см: дуже швидко нагріває і до неї ніщо не пригорає. Рамка Comfort: скошений фронт і металева рамка з боків. Функція PowerBoost: до 50% більше потужності для більш швидкого нагріву. Управління Direc..


Індукційна варильна поверхня Bosch PUE645BB2E

Індукційна варильна поверхня Бош з металевою рамкою по периметру. 4 індукційні конфорки з функцією розпізнавання наявності посуду. Управління TouchSelect, Функція PowerManagement, розпізнавання наявності посуду. Основа варильної поверхні з високопро..