Варильні поверхні

Індукційна електрична поверхня Bosch PIB375FB1E

Індукційна варильна панель Бош Domino на 30 см: дуже швидко нагріває і до неї ніщо не пригорає. Рамка Comfort: скошений фронт і металева рамка з боків. Функція PowerBoost: до 50% більше потужності для більш швидкого нагріву. Управління Direc..


Електрична поверхня Bosch PKE652CA1E

Склокерамічна варильна поверхня на 60 см. білого кольору. Дизайн зі скошеними фронтальним та боковими профілями (без металевих елементів декору). 9 рівнів потужності. 4-сегментний індикатор залишкового тепла. ..


Електрична поверхня Bosch PKE611CA1E

Електрична варильна поверхня без рамки на 60 см. Основа варильної поверхні з високопровідної склокераміки HighSpeed. 4 конфорки надшвидкого нагрівання HighSpeed. 9 рівнів потужності. ..


Електрична варильна поверхня Bosch PKN675DP1D

Електрична варильна поверхня Бош 60 см зі скошеним фронтальним краєм та металевими боковими профілями. Двоконтурна конфорка, конфорка з овальною зоною розширення. Цифровий функціональний дисплей, 17 рівнів потужності. Функція "Блокування від дітей" ..


Електрична варильна поверхня Bosch PKF652BB1E

Електрична варильна поверхня склокераміка Série | 4 на 60 см Білого кольору: приготування і чистка без зусиль. Конфорка з круглою зоною розширення діаметром 21см. 17 ступенів потужності. Функція «Блокування від дітей»: захищає панель від небажаного..


Електрична варильна поверхня Bosch PKF645FP1

Склокерамічна варильна поверхня на 60 см. Дизайн з металевою рамкою по периметру. Основа варильної поверхні з високопровідної склокераміки HighSpeed, зі склозахисним покриттям. Панель управління Direct Select 1.0. Цифровий функціональний дисплей. ..


Електрична варильна поверхня Bosch PKF645CA1E

Електрична варильна поверхня Бош на 60 см з металевою рамкою по периметру. 4 конфорки надшвидкого нагрівання HighSpeed. 9 рівнів потужності. Основа варильної поверхні з високопровідної склокераміки HighSpeed. ..


Газова поверхня Bosch POP6C2B11O

Газова поверхня з загартованого скла білого кольору на 60 см. Автоматичне електрозапалювання. Окремі емальовані сталеві решітки для посуду. Термоелектричний захист від витікання газу. ..


Газова поверхня Bosch POH6C6B11O

Газова поверхня з загартованого скла чорного кольору на 60 см. Автоматичне електрозапалювання. Окремі емальовані сталеві решітки для посуду. Термоелектричний захист від витікання газу. ..


Газова поверхня Bosch PNP6B2O90R

-10%

Економія 830 грн.

Газова поверхня Бош із загартованого скла Білого кольору на 60 см. Автоматичне електрозапалювання. Матеріал решіток - чавун. Термоелектричний захист від витоку газу. ..


Газова варильна поверхня Siemens EG6B5PO90R

Газова варильна поверхня Сіменс з фронтальною панеллю керування серії iQ300.Нержавіюча сталь.Чавунні решітки та гумовими ніжками. Клинкові перемикачі. Автоматичне електрозапалювання...


Газова варильна поверхня Bosch PRR7A6D70

Склокерамічна варильна поверхня на 70 см з 5 газовими конфорками. 1 двоконтурна конфорка WOK. Технологія управління потужністю FlameSelect. Цифровий функціональний дисплей. Клинкові перемикачі. Автоматичне електрозапалювання. ..


Газова варильна поверхня Bosch PRP6A6D70R

Склокерамічна варильна поверхня на 60 см з 4 газовими конфорками. Цифровий функціональний дисплей. Клинкові перемикачі. Автоматичне електрозапалювання. Чавунні решітки для посуду. ..


Газова варильна поверхня Bosch PPQ7A6B20

Варильна поверхня із загартованого скла чорного кольору на 75 см. 5 газових конфорок. Дизайн без рамки (вбудовування врівень). Технологія управління потужністю FlameSelect. Термоелектричний захист від витікання газу. ..


Газова варильна поверхня Bosch PPH6A6B20

Газова поверхня з загартованого скла чорного кольору на 60 см. Дизайн без рамки (вбудовування врівень). Конфорка Wok. Автоматичне електрозапалювання. Термоелектричний захист від витікання газу. Окремі чавунні решітки для посуду. ..


Газова варильна поверхня Bosch POP6C6B81O

Газова поверхня з загартованого скла чорного кольору на 60 см. Автоматичне електрозапалювання. Термоелектричний захист від витікання газу. Емальовані сталеві решітки для посуду. ..


Газова варильна поверхня Bosch PGP6B6O90R

-10%

Економія 720 грн.

Газова поверхня чорного кольору на 60 см. 4 газові конфорки. Автоматичне електрозапалювання. Чавунні решітки для посуду. ..


Газова варильна поверхня Bosch PGP6B5O90R

-10%

Економія 730 грн.

Варильна поверхня із нержавіючої сталі на 60 см з 4 газовими конфорками. Автоматичне електрозапалювання. Термоелектричний захист від витікання газу. Чавунні решітки для посуду. ..


Газова варильна поверхня Bosch PCQ7A5M90R

Газова варильна поверхня Бош Serie | 6 на 75 см нержавіюча сталь з функцією FlameSelect: досягнення досконалих результатів завдяки 9 рівнями регулювання полум'я. Двоконтурна конфорка WOK: система двох контурів полум'я для приготування їжі на високій п..


Газова варильна поверхня Bosch PBP6C6B90

Газова варильна поверхня з перемикачами на 60 см чорного кольору. 4 газові конфороки: 1 конфорка підвищеної потужності, 2 стандартні конфорки, 1 економічна конфорка. Термоелектричний захист від витікання газу. Чавунні решітки для посуду. ..


Газова варильна поверхня Bosch PBP6C5B90

Варильна поверхня із нержавіючої сталі на 60 см з 4 газовими конфорками. Автоматичне електрозапалювання. Термоелектричний захист від витікання газу. Заводське налаштування на природний газ (20 мбар). ..


Газова варильна поверхня Bosch PBP6C2B90

Газова варильна поверхня з боковою панеллю управління: зручно обирайте потрібну Вам конфорку для готування. Колір основи: елегантна біла емаль. Термоелектричний захист від витікання газу. Чавунні решітки для посуду. ..


Газова варильна поверхня Bosch PBP6C2B80O

Газова варильна поверхня з боковою панеллю управління: зручно обирайте потрібну Вам конфорку для готування. Суцільні сталеві решітки: максимальна стабільність посуду. Колір основи: елегантна біла емаль. Термоелектричний захист від витікання газу. ..


Варильна поверхня Bosch PKF375CA1E

Варильна поверхня серії Domino на 30 см. Дизайн зі скошеним фронтальним краєм та металевими боковими профілями. Комбінується з варильними поверхнями Domino та повнорозмірними варильними поверхнями такого самого дизайну. ..


Індукційна електрична поверхня Bosch PXX875D67E

Електрична поверхня Бош Serie | 6 з вбудованою системою вентиляції шириною 80 см. Зона FlexInduction: можливість об'єднувати зони приготування в одну велику зону для розміщення каструль різного розміру. PerfectFry: для ідеального підсмаження завдяки ..