0
0

Чудовий смак продуктів з холодильниками Bosch

Понад 80 років компанія Bosch розробляє технології охолодження, які назавжди змінюють встановлені стандарти. Нова серія холодильників Bosch – це те, що вам потрібно! Інноваційні системи забезпечують ще більшу свіжість продуктів та пропонують ще більше комфорту.

Ми не знаємо список ваших покупок, але ми знаємо, що цей холодильник саме для вас.
Bosch пропонує холодильники, які здатні задовольнити вимоги кожного. Широкий асортимент представляє моделі як для маленьких, так великих сімей. Всі холодильники Bosch дуже економічні, клас енергозбереження А+, що дозволяє заощадити понад 30% електроенергії.

Вам не потрібно так багато місця в морозильнику? Тоді ми рекомендуємо холодильник із вбудованим морозильником. Тут достатньо місця для морозива на десерт, піци, льоду для освіжаючого напою чи заморожених фруктів. Ваша свіжа їжа залишається свіжою набагато довше із нашими інноваційними системами. Завдяки ідеально продуманій внутрішній структурі холодильника знайти всі продукти харчування дуже легко і швидко.

Також пропонуємо великі дводверні холодильники Bosch: KAN58A55, KAN58A45, KAN92LB35, KAD62S51. Холодильники Side-by-Side від Bosch ідеально підходять для сімей, які зберігають великі запаси і віддають перевагу дизайну високої якості. Дизайн дверей High-Door. Дані моделі холодильників з великими морозильними камерами мають велику кількість функцій. Вони також пропонують найкращий огляд і достатній простір для ваших закупівель. Функція SuperСooling охолодить продукти швидше, ніж будь-який інший холодильник. Технологія NoFrost запобігає появі льоду, що наріс. Окреме відділення Chiller з температурним режимом на 2 – 3°C нижче, ніж у холодильній камері. Пристрій EasyTwist допоможе приготувати кубики льоду.

Холодильники Bosch забезпечують зручне зберігання їжі завдяки телескопічним висувним ящикам. Це дуже зручно при завантаженні та вивантаженні продуктів. Контейнери BigBox допоможуть легко розмістити продукти із великими габаритами. З висувними скляними пластинами і полицями, що діляться, ви завжди будете мати все в полі зору і під контролем. Утримувач пляшки надає безпечне зберігання банок та пляшок та забезпечує додатковий простір у холодильнику.