0
0

Посудомийні машини Bosch – правильне рішення для кожної кухні

На сьогоднішній день посудомийна машина — дуже потрібне обладнання для сучасної кухні. Основними критеріями, що визначають вибір оптимальної моделі, є ефективність очищення та функціональність. Посудомийні машини Bosch випускаються у численних варіантах, що відрізняються з точки зору ефективності та споживання води.

На основі існуючих потреб та побажань споживачів, компанія Bosch випустила посудомийні машини Serie|8, які зосереджені на технічному оснащенні та гнучких конструкціях та сприяють універсально можливої ​​експлуатації. Система коробів VarioFlex Pro у посудомийних машинах Bosch Serie|8, що вбудовуються, з червоними маркерами на складних елементах, дає максимальну гнучкість для розміщення вашого посуду. Наявність контейнера VarioDrawer Pro забезпечує компактне розміщення столових приладів та іншого кухонного приладдя. Функція Shine&Dry забезпечує ретельне промивання посуду. Функція IntensiveZone – дозволяє виконати інтенсивне очищення сильно забрудненого посуду на різних рівнях. Сушіння вмісту посудомийки відбувається втричі швидше завдяки функції VarioSpeedPlus.

Побутові прилади Bosch чудово вписуються в інтер'єр завдяки стильному дизайну і відрізняються максимально економічною роботою. Інноваційні можливості дозволяють економити електроенергію та воду. Посудомийки Bosch Serie|8 представлені в класі енергоспоживання А+++. Активність води забезпечується гідравлічною системою ActiveWater як DuoPower. Він містить додаткову програму, яка підходить для половинного завантаження.

Моделі Bosch Serie|8 забезпечують не тільки ефективність, але також продуктивність і комфорт, однаково. У зв'язку з питаннями про здоров'я та безпеку, виробники передбачили можливість використання батьківського контролю та технології HygienePlus. Дана технологія дозволяє мити посуд на максимально доступних температурах, тим самим запобігаючи появі бактерій. Ця функція є особливо цікавою для людей з ослабленою імунною системою або сімей з маленькими дітьми.