0
0

Техніка BOSCH на щорічній виставці Red Dot Award


У черговий раз побутова техніка Бош привозить нагороди та схвалення журі зі щорічної виставки Red Dot Award: Product Design.
На виставці виділяють дизайнерів та виробників, нагороджують та присвоюють номінації за неповторні та оригінальні рішення в дизайні, а також за енергоефективність та функціональність приладів.
Red Dot Award - "червона точка" визнання побутової техніки BOSCH, і це є найкращим орієнтиром при виборі першокласного "помічника" собі додому.
2017 року емблема Red Dot Award прикрасила велику кількість побутових приладів Бош різного призначення.Serie | 8 Плоска витяжка для настінного монтажу Bosch DWF97RU60

Витяжка DWF97RU60

Висновок журі: «Ця серія вирізняється чіткістю ліній, мінімалізмом та елегантністю у поєднанні з сенсорним керуванням».

Витяжки 8 серії - це вертикальний дизайн, рівні, гладкі лінії та комбінування чорного кольору зі склом – бездоганність та лаконічність.
Витяжка оснащена зручним сенсорним керуванням Touch Control – кільце, що підсвічується, і 7-сегментний дисплей.
Управління приладом досить просте: за допомогою натискання та обертання.
Незважаючи на вертикальну конструкцію, витяжка Бош DWF97RU60 досить потужна та тиха завдяки високоефективному двигуну EcoSilence Drive.

Докладніше про витяжки BOSCHSerie | 8 Склокерамічна варильна панель Bosch PXY875KE1E

Варкова панель Bosch PXY875KE1E

Висновок журі: «Мінімалізм характеризує цю модель. А модернізоване та інтуїтивне управління полегшує процес приготування їжі».

Варильна поверхня виконана зі склокераміки, має скошений фронтальний край та металеві бічні профілі для комбінації з іншими поверхнями.

Зручне керування сенсорним TFT-дисплеєм з високою роздільною здатністю, вбудований датчик смаження Perfect Fry з 5 температурними діапазонами, сенсор варіння Perfect Cook для точного контролю температури приготування, функція Bosch Assist, яка допоможе Вам вибрати необхідні параметри для приготування будь-яких страв.

> Докладніше про варильні поверхні BOSCHХолодильник Бош KGN56PI30U Serie | 8 NoFrost Metal Range (із зоною VitaFresh)

Холодильник kgn56pi30u

Висновок журі: «Прилади серії 8 із системою NoFrost вражають своєю чітко опрацьованою фронтальною частиною з нержавіючої сталі та високоякісними металевими ручками, а також відрізняються зручністю для користувача».

Міцні металеві ручки та дисплей, вбудований у фасад з нержавіючої сталі, характеризують благородне враження від цих холодильників.
За допомогою телескопічних направляючих полиці в холодильнику висуваються та засуваються без будь-яких зусиль.
Новий відсік VitaFresh Pro з освітленням та можливістю регулювання необхідної вологості.
Зона свіжості VitaFresh допоможе зберегти довше апетитний вигляд та свіжість різних продуктів.

Докладніше про холодильники BOSCHХолодильник Bosch KGF39SR45 Serie | 8 NoFrost ColorGlass Range (із зоною VitaFresh)

Холодильник BOSCH KGF39SR45

Холодильники Бош заслужили на особливу увагу не лише своїм витонченим дизайном, а й використанням кольорового скла на фронтальній частині.

Можливі наступні варіації кольору цієї серії: червоний, білий та чорний. Прилад справляє враження рівномірним освітленням за допомогою світлодіодної технології.


Докладніше про холодильники BOSCH
Холодильник Bosch KGN49LB30U Serie | 6 NoFrost ColorGlass Range

Холодильник BOSCH KGN49LB30U

>

Журі відзначило елегантне дизайнерське рішення скла та конструкції, а також виділило функціональний аспект.

Використання скла як матеріал для дизайну корпусу цих холодильників-морозильників створює елегантне враження від цих приладів. Завдяки ручкам, які інтегровані в металеві профілі та безкаркасному скляному фронту чорного, білого або червоного кольору, прилади виглядають гармонійно вписуються у відкриті кухонні приміщення.
Світлодіодна технологія забезпечує однорідне, без відблисків підсвічування, а зона свіжості VitaFresh plus зберігає продукти свіжими та вітамінними. Використання кольорового скла характеризує відмінний зовнішній вигляд цих холодильників і призводить до їхнього візуального розташування між кухонним обладнанням та меблями.

Докладніше про холодильники BOSCHВбудована посудомийна машина BOSCH SMI68IS01E

Вбудована посудомийна машина BOSCH SMI68IS01E

Висновок журі: «Зручна для користувача функція та концепція роботи з великим дисплеєм та можливістю гнучкого завантаження характеризують цю високоякісну посудомийну машину».

Ця вбудована посудомийна машина пропонує нову концепцію експлуатації та візуалізації.
Кольоровий дисплей, вбудований в панель з нержавіючої сталі, забезпечує, крім відображення часу, велику кількість інформації та пояснювальних текстів як посібник з експлуатації та інструкцій користувача.
Сенсорні кнопки, функціональні кошики та різноманітні програми гарантують високий ступінь зручності використання. Наприклад, споживання води, температура води та час миття завдяки датчикам точно регулюються до ступеня залишків забруднень на посуді, що дозволяє заощаджувати воду та енергію.

Докладніше про посудомийки BOSCHКухонний комбайн Bosch OptiMUM

Кухонний комбайн Bosch OptiMUM< /p>

Висновок журі: «OptiMUM викликає захоплення своїм суцільнометалевим дизайном, створюючи враження міцності та потужності. Добре продумане кольорове маркування робить використання аксесуарів інтуїтивно зрозумілим та безпечним».

Використання професійних кухонних матеріалів - литого під тиском алюмінієвого корпусу і кришки мотора з нержавіючої сталі - характеризує зовнішній вигляд компактного кухонного процесора і підкреслює його високу функціональність. br> Колірне кодування аксесуарів спрощує встановлення.
Вбудований датчик визначає вибір програми і відповідно регулює швидкість та час роботи пристрою.

Докладніше про кухонні комбайни BOSCH