0
0

Електричні варильні поверхні Bosch 8 серії

Зовсім інший погляд на приготування страв завдяки індукційним варильним поверхням нового покоління! Варочні поверхні BOSCH 8 серії – це оптимальне поєднання останніх технологій, економії та комфорту!

Простота у використанні, якість, результат та економія часу < /p>

Сенсор смаження PerfectFry та Perfect Cook для варіння гарантують простоту та легкість у приготуванні страв: постійний контроль та автоматичне коригування оптимальної температури. Зручна панель керування DirectSelect (наприклад, моделі Bosch PKC875N14D, Bosch PKN601N14D) та розширена зона приготування FlexInduction

Ідеальні страви – це просто! Сенсори контролю температури PerfectFry та PerfectCook забезпечать необхідну температуру: спеціальні датчики фіксують температуру та передають інформацію до електронного блоку, який у свою чергу підтримують процес готування автоматично за заданими параметрами.

Активація сенсора в Бош 8 серії регулюється на панелі управління, а спеціальний магніт, вбудований в поверхню, приводить його в дію. Ця функція оптимально підходить для тривалого варіння, скорочуючи час та електроенергію, т.к. керування буде з точністю до градуса.

5 температурних режимів у сенсорі смаження PerfectFry, від найнижчого (наприклад, для соусів) і найвищий, який забезпечує хрумку скоринку улюбленій страві. А спеціальний звуковий сигнал сповістити про досягнення ідеальної температури у сковороді для смаження.  

30-ти сантиметрова панель DirectSelect дуже зручна в управлінні: можливість вибору одного з 17 рівнів потужності, підсвічування та практичний таймер Count-Up з залишковим часом. Також завдяки додатковому обігрівальному елементу, в останніх серіях варильних поверхнях розширена зона приготування - FlexInduction (Bosch Доступна ціна, тільки оригінальний товар та офіційна гарантія від виробника! Безкоштовна доставка! Будь у ногу з часом та останніми технологіями магазином My-BOSCH.com.ua

Доступні моделі поверхонь Бош восьмої серії: